Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Bu yıl da her yıl olduğu gibi sevgililer günü geldi çattı. Peki, sevgilimize sevgililer günü hediyesi olarak neler alabiliriz?  Her yıl tekrarlanan pek çok klişe seçenek olduğu gibi aynı zamanda bazı trendlerden yola çıkarak sevgilimizi şaşırtabiliriz.

Sevgililer günü hediyesi için sıra dışı fikirler

Sevgililer günü hediye alternatiflerini aslında kadın ve erkek olarak iki farklı kategoride düşünebiliriz. Kadınlara sevgililer günü hediyesi almak her zaman daha kolay gibi gelir ama günümüz kadınları pek çok bilindik sevgililer günü hediye çeşitleri olmasına rağmen yeni ve farklı şeylere daha çok heyecanlanır oldular. Erkeklerin ise hediye seçenekleri daha sınırlı gibidir. Parfüm, cüzdan, saat gibi en çok kullanılan bir takım aksesuar ve ürünler her zaman kurtarıcı seçenekler olmuşlardır.

sevgililer-gunu-hediyesi-fikirleri2 resimAncak bu yıl hem kadınları hem de erkekleri en çok heyecanlandıran sevgililer günü hediyesi İskoçya’nın tüm Dünya’ya pazarladığı lord ve lady ünvanları. Türkiye’de bir yılda beş bine yakın hediye edilen bu ünvan sevgililer günü hediye alternatifleri arasında en öne çıkan fikir oldu. Makul bir ücret karşılığı İskoçya’dan küçük çapta bir toprak satın alınarak hediye edilebilen bu şaşalı sıfatların aynı zamanda vize işlemlerinde de  etkili olduğu söyleniyor.

Siz de sevgilinize değişik bir sürpriz yapmak istiyorsanız,  bu yıl sevgililer günü hediyesi olarak onu lady veya lord yaparak şımartabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!