Şeker Tadında Bayrama Özel Kıyafetler!

seker-tadinda-bayrama-ozel-kiyafetler-resimleri (56)

Ramazan ayının sonuna geldiğimiz bu günlerde herkesi bayramlık elbise heyecanı sarmış durumda. Tabi bu duruma en çok sevinen yine her zamanki gibi çocuklar! Her bayram olduğu gibi bu bayramda da anne babalar; çocuklarına, kendilerine veya sevdiklerine bayramlık hediye alma derdine çoktan düştüler. Bu bayram yaz günlerine geldiği için ülke genelinde daha sıcak bir havada kutlanacak. Bu nedenle bayramlık olarak daha çok yazlık kumaşlardan elde edilmiş ürünler tercih edilmelidir. Bayrama özel kıyafetler seçerken bayramdan sonra da giyebileceğiniz kıyafetler tercih etmeniz aile ekonomisine de katkı sağlayacaktır. Pantolon, gömlek, etek, şort, tişört ve çok daha fazlasını, sizlere fikir olması için araştırıp yazmak istedik.

seker-tadinda-bayrama-ozel-kiyafetler (12)

Bayramda nasıl kombinler tercih edilebilir?

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da herkesi bayram alışverişi sarmış durumdadır. Sokak, mağaza ve pazarlarda kurulan tezgahlar ve vitrinler şimdilerde yüzünü bayramın coşkusuna dödürmüş! İster tezgahalrda olsun ister mağaza vitrinlerinde, ürünlerin nerdeyse tamamı sıcak günlerin etkisiyle yaza uygun kıyafetler olmaktadır. Zaten herkesin tercihi de daha yazın ortasında olunması nedeniyle daha  çok tişört, kısa kollu gömlek, keten pantolon veya etek gibi yaz ürünlerinden yana olmaktadır.

Bu bayram bayramlık kıyafetler rengarenk tasarımlardan oluşturulmuştur. Birçok markanın hem kadın hem erkek hem de çocuk ve genç giyiminde cıvıl cıvıl renklerden oluşan modelleri ortaya koyması dikkat çekmetkedir.

Bayramlık modellerin arasında bu sene hem çocuk yaş hem de yetişkin modellerinde şort ve tişörtler ön plana çıkmaktadır. Kadın giyiminde tesettür modası son yıllardaki gelişimiyle oldukça beğeni toplamıştır. Bu bayramlık modellerde de farklı kombinlerle kadınların beğenisine sunulan tesettür kombinleri geniş bir yaş aralığına hitap etmektedir. Bayramlık kıyafetler genç ve çocuklar için de özenle tasarlanmıştır. Özellikle çocuk kıyafetlerinde birbirinden renkli modeller şirin görünüşleri ile büyük ilgi toplamaktadır. Geleceğin büyükleri gençlerimiz için şık kombinler anne babaları kıskandıracak türden modellerle oluşturulmaktadır.

Bu bayramda en güzel modeller arasından özenle yaptığımız seçimlerle oluşturduğumuz bu özel galeriden, herkesin istediği gibi bir modeli bulabileceğinizi umuyoruz. Şeker tadında bayramlar geçirmeniz dileğiyle şimdiden iyi bayramlar mutluluklar dileriz!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*