Sek Kaşar Peynir Fiyatı (A101 ve Diğer Marketler İçin)

Kısa bir süre önce farklı markaları satan farklı mağazalar konusunu incelemiştik. Bu konu başlığında çok detaylı bilgilendirmeler yer alıyor olsa da bazı markalar için daha farklı incelemeler yapmak gerekebiliyor. Sek kaşar peyniri fiyatı da bunlar arasında yer alıyor. Neden mi? Çoğunlukla A101 ve Migros gibi mağazalarda karşımıza çıktığı için fiyat aralığında dengesizlik oluşabiliyor. Bu da başka sorunların akıllara gelmesi anlamına geliyor. Fiyatlar neden dengesiz? Bu konuya değineceğiz ama öncelikle fiyat arayışı ile gelenlerin cevabını bulmasını sağlayalım.

Sek Kaşar Peynir Ne Kadar

  • Sek kaşar peynir 700 gram fiyatı migros sanal markette: 31,90 TL
  • Sek kaşar peynir 700 gram fiyatı carrefour’da: 31,90 TL
  • Sek kaşar peynir a101 fiyatı (400 gramlık ürün): 13,95 TL

Görüldüğü üzere fiyatlar üç aşağı beş yukarı birbirine benziyor. Bazen marketlerde daha sık gördüğümüz 25 TL üzeri alışveriş yapana 35 TL değil 31 TL benzeri indirimlerinde başrol oyuncuları arasında çay, şampuan, kaşar peynir gibi ürünleri görmemizde fiyatlarda yer alan bu dalgalanmalardır. Aynı şekilde çok fazla talep gösterilen ürünler arasında yer aldığı içinde bu ürünlerden bahsetmek doğru olacaktır.

Sek Kaşar Peynir Kalori

Bu ürünün 100 gramlık paketleri için 331 kalori %2 karbonhidrat %30 protein ve %68 yağ aralığından söz etmek yanlış olmayacaktır. Son derece ekonomik ve bir o kadar da lezzetli bir ürün olduğu için rahatlıkla tüketilebilir. Tabi ki bu durum biraz da benim kendi şahsi yorumuma dayanmaktadır.

Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak ve farklı konu başlıkları hakkında fikirlerinizi beyan etmek için lütfen yorum bölümünü ziyaret etmeyi ve forum bölümünden bize yazmayı unutmayın. Her geçen gün daha da büyüyen bir aile haline geldiğimiz için paylaşmaya devam edeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*