Şeffaf Sandalye Modelleri

Biz hanımların evlerimizde en  çok önem verdiği şeylerden biri de dekorasyon ve mobilyalardır. Bir evi güzel gösteren içindeki mobilyalar olduğundan  dolayı bizlerin bu konuya önem vermesi gayet normaldir. Evlerimizde farklı bir hava yakalamayı hedeflediğimizden, eşya olarak farklı tarzlara yönelebiliriz. Bu farklılığa sandalyelerimizden başlamak mümkün olabilir. Salonlarda, mutfaklarda, oturma odalarında bulundurduğumuz sandalyeleri sık sık kullanmaktayız. Evimizdeki bu sandalyeler ile farklılığa yaklaşıp sıradanlıktan kurtulmak istiyorsak şeffaf sandalye modelleri tam da sizlere göre. Normal sandalyelerden hemen ayırt edilen bu modeller artık eskileri unutturacak cinsten. Farklı renk ve modelleri bulunan bu sandalyeleri eminim ki çok seveceksiniz. Artık baya popüler ve moda olan bu sandalye modellerine hep birlikte bir göz atalım.

1- Arkası Düz Sandalyeler

Klasik modellerden biri olan bu şeffaf sandalyeler oldukça kullanışlıdır. Hem mutfağınızda hem de salonumuzda kullanarak şık ve farklı bir hava yaratabiliriz.

Dekoratif-Şeffaf-Sandalye-Modeli

2-  Şeffaf Bahçe Sandalyesi

Bahçelerimize farklı bir hava katacak olan bu şeffaf sandalyeler oldukça ilgi çekici gözükmektedir.

evidea-crystal-052-seffaf_2

3-  Retro Şeffaf Sandalyeler

2016’nın trend akımlarından olan retro akımı her yerde kendini belli etmektedir. Eski zamanları bizlere hatırlatan retro modası şeffaf sandalyelerde de kendine yer ayırmıştır. Oldukça zarif ve hoş duran bu sandalyeleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

evidea-elizabeth-034-sandalye-seffaf_2

4- Ayakları Metal Sandalyeler

Mutfaklarda daha çok tercih edilen ayakları metal sandalyeler bu sefer de şeffaf modelleri ile karşımızda. Yalnız bu tarz ayakları tercih ederken paslanmama özelliğine sahip olanları seçmeliyiz. Aksi takdirde bir kaç sene sonra paslanma yapabilir ve mutfağımızda kötü bir görüntü oluşturabilir.

PE190789

5- Renkli Sandalyeler

Şeffaf sandalye denilince akla direk renksiz modeller gelmektedir fakat renkli modelleri de bulunmaktadır. Normal düz modellerinden daha şirin ve güzel duran bu renkli şeffaf sandalyeler bayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Mutfak rengimize uydurarak güzel kombinler oluşturabiliriz.

Renkli-Şeffaf-Sandalye-Modelleri

6- Masa Sandalye Kombini

Şeffaf sandalye seçtiğimizde masamızı da şeffaf model seçerek mutfağımızı daha aydınlık bir havaya sokabiliriz. Hemde birbiriyle uyumlu masa sandalye takımımızla daha gösterişli bir mutfak elde etmek elbette mümkündür.

Şeffaf-Masa-ve-Sandalye-Modası-Yeni-Sezon

7- Siyah Şeffaf Sandalyeler

Renkli şeffaf sandalye modellerinden bahsetmiştik. Canlı renklerden ziyade siyah rengiyle de ayrı bir güzel duran siyah şeffaf sandalyeleri de mutfağımızın rengine uygun olması şartıyla rahatlıkla kullanabiliriz.

Şık-Şeffaf-Sandalye

8- Şeffaf Plastik Sandalyeler

Ayrı bir sandalye modelinden biri olan plastik sandalyelerinden de şeffaf modelleri elbette bulunmaktadır. Mutfakta, bahçede, terasta kullanımı kolay olan plastik sandalyeleri şeffaf modelleriyle kullanarak farklı bir hava yaratmak artık çok kolay olacağa benziyor.

arthur-siesta-sandalye

9- Koltuk Şeffaf Sandalyeler

Şeffaf tekli koltuklar da farklı duran bir diğer modeller arasında. Tasarımı ile oldukça dikkat çekici olan bu modeli salonlarımızda kullanarak misafirlerin ilgisini çekmeyi kolaylıkla sağlayabiliriz.

Lüks-Şeffaf-Sandalye-Tasarımı (1)

10- Renkli Plastik Banklar

Bank şeklinde olan plastik sandalyeler farklı renkleriyle birbirinden güzel ve ilgi çekicidirler.

 

renkli-plastik-sandalye-modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*