Sebamed Genital Bölge Temizleme Jeli İncelemesi

Yeni aldığım bir ürün ile karşınızdayım. Öncelikle bu ürün hakkında yoğun araştırmalar yapmadığımı ve sadece sebamed markasına güvenerek aldığımı belirtmek istiyorum. Yeterli zaman geçtikten sonra sebamed genital bölge temizleme jeli hakkında artık biraz açıklama yapmak gerek diye düşünerek bu yazıyı yazmaya başladım. Dilerseniz güzellik bölümüne göz atarak diğer ürün incelemeleri ve güzellikle ilgili yazdığımız yazılara göz atabilirsiniz.

Sebamed Genital Bölge Temizleme Jeli Kullananlar

Bu konuda daha önce sorun yaşadığımı belirtmek isterim. Başka bir markanın genital bölge temizleme jelini kullandıktan sonra çok ciddi kaşıntı sorunu yaşamıştım. O zamanlar gençliğin verdiği etki ile kullandığım markanın çok da kaliteli olmadığını belirtmek istiyorum. Şimdi ise bir süredir tekrarlayan mantar sorunundan muzdaribim hal böyle olunca doktorumun tavsiyesi ile sebamed genital bölge için olan bu ürünü kullanmaya başladım.

Tabi bu ürünü kullanmaya başlamadan önce internetten araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalara bakılacak olursa bu ürünün kullanılmasını onaylayan kadar onaylamayanların da çoğunlukta olduğunu söylemek mümkün…

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı

Doktorumun söylediklerini iletmek istiyorum. Öncelikle genital bölgenin temizliğinin kimyasal maddelerle yapılmaması gerekiyormuş. Bir sabun tercih edilebilirmiş ama bu da çok aşırıya kaçmamak şartıyla olabilirmiş. Hele ki adı sanı duyulmamış kimyasallardan mutlaka uzak dur demişti.

Benim durumum ise bir rahatsızlıktan kaynaklandığı için biraz farklılık gösteriyordu. Yaklaşık olarak iki haftalık süreç içerisinde bu ürünü kullandım ve çok başarılı ve olumlu etkileri ile karşılaştığımı söyleyebilirim. Genital bölge temizliği bir yana sebamed genital bölge ürünü sayesinde bu şikayetten de kurtulmayı başardım.

Doktorum tarafından tavsiye edilen bir ürün olduğunu ve dış genital bölge temizliğinde yardımcı olarak sebamed markasını ve ürününü kullandığımı belirtmek istiyorum. Birkez daha böyle ürünlerin doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gerektiğini belirtmek istiyorum.

Sebamed Genital Bölge Temizleyici Nasıl Bir Ürün

Öncelikle genital bölgenin doğal halini koruması için üretilen bu ürünün akışkan olduğunu belirtebilirim. Hafif jelimsi bir özelliği bulunuyor ve rahatsız etmeyen bir kokuya sahip oluyor. Baş parmağınızın tırnağının üzerini örtecek kadar almanız tek kullanım için yeterli oluyor.

Uzun süreli kullanmamak gerekiyor ama internette özellikle yabancı sitelerde bu ürünü kullanan insanların bu ürünü uzun süre boyunca kullandığından bahsedilmiş. Hal böyle olunca enfeksiyon probleminiz bulunmuyorsa kendi kafanıza göre kullanmamanızı tavsiye ederim.

Sebamed genital bölge temizleyici fiyatlarına internet üzerinde pek çok web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 40 tl civarına satışı yapılan bu ürünün uzun bir süre boyunca sizi idare edeceğinden emin olabilirsiniz. Tabi ki uygun miktarda kullanmak şartıyla…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!