Salvosano Varis Kremi Kullanımı

salvosano-varis-kremi-kullanimi resim

Günümüzde pek çok kadın bacaklarında yer alan varisler dolayısıyla istediği şeyleri giyememekte ve çoğu zaman ağrı ya da sancı gibi durumlarla baş başa kalmaktadır. Varis problemi tedavi edilebilir bir bacak sorunudur. Uzun süre ayakta kalan kişilerde sıklıkla görülen bu problem için salvosano varis kremi istenen sonuçlar vermekte ve bitkisel içeriği sayesinde varis sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Salvosano varis kremi kullanımı

salvosano-varis-kremi-kullanimi3 resimKremin kullanımı bacaklarda yer alan varislerin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Uzmanlar bacaklardaki kan dolaşımını düzenli hale getirmek için kremin her akşam sürülmesini ve yarım saat kadar ayakların yüksek bir konuma alınarak dinlenilmesini tavsiye etmektedir. Düzenli bir kullanım ile varislerdeki koyu rengi hafifletmek salvosano varis kremi kullanımı ile mümkündür.

Salvosano varis kremi sürekli kullanılır mı?

Belirli bir süre salvosano kremi kullanarak varislerinizden kurtulmanıza rağmen uzun süre ayakta kalmanızı gerektiren bir işe sahipseniz ya da kilo probleminiz varsa tekrar kullanabilirsiniz. Hatta kremi erken dönemlerde kullanmaya başlamanız oluşabilecek varisleri en başından önlemenize yardımcı olacaktır.

Salvosano varis kremi içeriğisalvosano-varis-kremi-kullanimi1 resim

Tamamen bitkisel içerikli bir krem olan salvosano, içeriğinde portakal yağı, kekik yağı, biberiye yağı, buğday yağı, papatya yağı ve doğal saf krem bulundurmaktadır. Bitki özleri sayesinde bacaklarda yer alan varislere direkt olarak etki etmesinin yanında ağrı ve sancının kısa zaman içerisinde azalmasına imkan tanımaktadır. Görüldüğü gibi krem içerisinde bitkisel olmayan herhangi bir katkı maddesi ya da yabancı bir madde bulunmamaktadır.

Salvosano varis kreminin yan etkisi var mıdır?

Salvosano içeriğinde bitki özleri yer alan bir varis kremidir. Doğal yağlardan meydana gelen kremin şu ana kadar bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Salvosano varis kremi fiyatı nedir?

salvosano-varis-kremi-kullanimi2 resimVarislere karşı etkili bir savaşçı olan salvosano varis kremi fiyatı tek kutu için 49 TL, iki kutu için 94 TL ve 3 kutu için ise 135 TL’dir. Bir kutudan fazla alımlarda ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır. Kapıda nakit ödeme olduğu gibi kredi kartı ile ödeme yapmakta mümkündür.

Salvosano varis kremi kullanıcı yorumları

Salvosano kullanan kadınların çeşitli platformlarda yaptığı yorumlar kremin ne kadar etkili olduğunu göstermektedir. Sizlere bu platformlarda yapılan salvosano varis kremi kullanıcı yorumları hakkında birkaç örnek göstermek istiyoruz.

Kullanıcı1: “Bende bacaklarımda varis problemi yaşıyordum. Bu kremi eczanem önerdi ve kullanmaya başladım. Varislerim daha fazla ilerlemeden kremi belirli bir süre kullandım. Özellikle ödem ağrılarımda çok fayda gördüm ve varislerimde azalma oldu.”

Kullanıcı2: “Varis problemlerin için salvosana krem kullandım ve ağrılarımda azalma oldu. Ancak düzenli kullanamadığım için varislerimden tam kurtulamadım. Tekrar kullanmaya başlayacağım”

Kullanıcı3: “Sıcakların artmasıyla varislerimden kaynaklı şikayetlerim arttı. Salvosano kremi 1 aydır kullanıyorum. Ağrılarım ciddi anlamda azaldı ve devem edeceğim çoğalmasın varisler”

Kullanıcı4: “Salvosano kremin faydalarını duydum ve varislerim için denemek istedim. Hemen 1 kutu satın aldım ve ağrılarımı dindirdi. Ayrıca bacaklarımında morluklar her geçen gün azalma gösterdi. 1 kutu daha almayı düşünüyorum”

Not: Bilgiler internet üzerinde yer alan bilgilerden derlenmiştir. Ürünün etkileri ve yan etkileri konusunda sitemiz garanti vermemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*