Robot Süpürge Yorumları 2019

Eskiden olsa tembellik bu gereksiz diye yorumlardım. Zaman geçtikçe bende bunu bir ihtiyaç olarak görmeye başladım. Ta ki Amerika’dan bir arkadaşımla görüntülü konuşana kadar… Yanlış hatırlamıyorsam Xiaomi’nin bir motoru konuşmamız esnasında tüm evi süpürdü bitirdi. Üstelik arkadaşın evinde halı olmasına rağmen! Bu konuya özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum çünkü robot süpürge halıda çalışır mı sorusu sanırım en çok bizim ülkemizde soruluyordur.

Robot Süpürge Halı Süpürür mü

Markadan markaya değiştiği düşünülen bir konu başlığıdır. Evet bu durum markadan markaya değişiklik gösteren bir husustur. Yalnız burada es geçilen bir diğer husus halı tipleri ile alakalıdır. Parça parça anlatmak gerekirse robot süpürgelerin bazılarının çalışma şekli bu halıların yapılarına uygun olmuyor ilerlemekte ve süpürmekte zorluk çekiyorlar. Halıdan kurtulsalar bile ciddi anlamda batarya sarfiyatı olabiliyor. Almadan önce buna özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Bir diğer konu başlığı ise tabi halı tipleridir. Yüksek yoğunluğa sahip fabrikasyon halılar can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu konuda benim evimde iki tane robot süpürge bulunuyor. Bir tanesi pişmanlığım, diğeri ise temizlik sebebim oldu.

Parça Parça Anlatayım

Yeni teknolojilere meraklı biriyim. Robot süpürgeler ilk çıktığı andan itibaren zaman kaybetmeksizin bir tanesinin denemesini yapmak için satın almaya karar vermiştim. Sonra marka sosyal medya üzerinden reklamını yapmam için bir ürününü kısa süreli bana göndermek istediğini belirtti. Beni tanıyanlar sosyal medya üzerinden yaptığım tanıtımlara göz atabilir. Marka ismini burada paylaşmayacağım.

O ürünü bir gün içerisinde test etme imkanı bulmuş ve çok sevmiştim. El mahkum ürünü geri iade ettiğimde bende aynı markadan satın aldım. Yalnız satın aldığım marka çok istediğim gibi çıkmadı. Halılarda takılıyor ve alarmı çalışmaya başlıyordu. Kendi kendine şarj ünitesini bulamıyor ve yolunu kaybediyordu.

Sonra Ne Yaptım

Evdeki bütün halıları kaldırdım. Yaz aylarında sıkıntı olmamaya başlamıştı, marka gerçekten hızlı ve kaliteli bir şekilde ilk gönderdiği ürün gibi çalışmaya başladı. Bu benim temizlik anlayışımı biraz değiştirdi. Sonra bataryası daha çabuk tükenmeye başlayınca bu teknolojinin daha zamanı var diyerek robot süpürge yorumları kısmını sonraya saklayarak bu defteri kapatmıştım.

Ve Yeni Dostum Karşınızda!

Yeni arkadaşım iRobot Roomba 980 Robot Süpürge olmuştu. Son derece kullanışlı ve şimdilik çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Fiyatı biraz yüksek olmasına rağmen son yıllarda hayalini kurduğum ne kadar konu başlığı varsa hepsini sağladığını söyleyebilirim.

Beko Robot Süpürge Yorumları

Sevdiğim bir arkadaşım hem Beko hem Arçelik için ürün incelemesi yapıyor. Beko süpürge yorumlarını hem ondan hem de internette karşılaştığım başka web sitelerinden almaya karar verdim. Bir süredir araştırıyorum ve şunları not aldım:

Bekonun şu an için 1 adet robot süpürge modeli bulunuyor. Bu ürün içinse halı da çekiş problemi yaşadığını söyleyen pekçok yoruma denk geldim. Aslına bakarsanız kullanım kılavuzunu okuduğum zamanda “halı ve yumuşak zemin kullanımına uygun değildir” yazısı ile karşılaşıyorsunuz. Yalnız fiyat performans bakımından incelendiği zaman Beko’nun bu ürünün oldukça uygun fiyatlı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bir diğer problemi ise şarj problemi 80 dk kadar gittiği söylenmiş yalnız bataryasının değişmesi gibi  sıkıntılarla karşılaşılabiliyormuş.

Arçelik Robot Süpürge Yorumları

Beko ile Arçelik robot süpürge yorumlarının aynı olduğunu söyleyebiliriz. Hem tip olarak hem kullanılan malzeme ve motor bakımından aynı fabrikanın ürünü olduğu için bir kıyaslama yapmanın yanlış olduğunu söyleyebiliriz. Beko için yaptığım tüm yorumların Arçelik robot süpürge içinde geçerli olduğunu belirtebiliriz.

En İyi Robot Süpürge 2019

Bu konuda marka söylemenin pek doğru olduğunu düşünmüyorum. Zaten markaların genel özelliklerinin bu konuda bize yol gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Bir ürün yolculuğuna halıda da devam edebiliyorsa kesinlikle benden tam not almayı hakkediyor. Yine de siz siz olun garanti konusunda muhatap alabileceğiniz bir marka ile anlaşmaya bakın…

Robot Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle garantisi ve muhatabınız olsun. İnternette satılan ürünlerin Türkiye’de garantisi olup olmadığını kontrol edin.
  • Bu noktada markada çok önemli değildir. Bazı markalar piyasaya yeni giriş yaptıkları ürünlerin garantisini kabul ediyorlar. 2. El aldığınız ürünlerde size garanti sunmayabilirler.
  • Halı konusu son derece önemlidir. Halı desteği alarak çıkış yapan ürünlerden şansınızı kullanın.
  • Değiştirilebilir batarya mümkünse fonksiyonel pil veya batarya deneyin. Ekonomik olur hem de uzun ömürlüdür.
  • Fiyata aldırmayın sonradan pişman olmaktan iyidir. Binlerce lira verip hiç kullanamayacağınız bir ürüne sahip olmaktansa biraz kalitelisini almak en mantıklı seçenek olabilir.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için kadın forumu bölümüne göz atabilirsiniz.

türbanlı porno izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*