Prima Pampers Pure Protection Bebek Bezi İnceleme

Yeni ebeveynler yeni bebek bezi arayışına giriyorlar. Piyasada satılan irili ufaklı 15’e yakın bebek bezini inceleme fırsatı bulmuş biri olarak biraz olsun bu konuda yorum yapabilme hakkım olduğunu düşünüyorum. İnternette hakkında çok fazla bilgiye rastlayamadığım Pampers Pure Protection hakkında birkaç kelam etmek isterim.

Pampers Pure  Protection Nasıl

Oldukça kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Pampers ile Prima aynı bebek bezi ailesinde anladığım kadarıyla aynı markalar. Prima’nın ürettiği Premium ürünlerde Pampers logosunu görebiliyoruz. Pure ürününde ise Prima ismi hiç yok. Çok büyük ihtimalle Avrupa’da bu şekilde satılan bir ürün olarak bize merhaba diyor.

Ürün bütün numaraları için aynı paketten satılıyor. Bu özelliği ile bile farklı olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin 0 yada 5 numara için aynı pakette satılıyor olması 0 numarada daha fazla bebek bezi barındırırken 4 numarada daha az bebek bezi barındırması anlamına gelmiş.

Ürünün Genel Özellikleri

Bir kullanıcı olarak çok memnunum. Her ne kadar bunu genel özelliklerinde yazmak saçma olsa da ben pek çok bebek bezi test etmiş biri olarak gönül rahatlığıyla kullanıyorum.
Dermatolojik olarak bebeğiniz için test edilmiş.

Hiç parfüm içermiyor.

  • 12 saat kuruluk vaat ediyor. (bu süreyi hiç bulmamış olsam da gerçekten son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim.)
  • Bitki bazlı içerikten üretilmiş bir ürün olarak karşılıyor. Bu konuda elinize ilk aldığınızdan itibaren pamuklu yapısının dikkat çektiğini söylemek yanlış olmayacaktır.
  • İçeriğinde parfüm, lateks veya beyazlatıcı barındırmıyor.
  • Prima kalitesinin bir adım ötesinde bir ürün diyebilirim.

Fiyat Aralığı Nasıl

Diğer bebek bezlerine kıyasla biraz daha yüksek fiyatlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu durumun kaliteli olması ve neredeyse organik bebek bezleri ile aynı kaliteyi sunuyor olmasıyla açıklamak yanlış olmayacaktır. Satılan adreslerin sayısının az olması da bebek bezinin kaliteli olduğunu gözler önüne serebiliyor. Ben şu ana kadar migros, ebebek ve trendyol adreslerinde bu bebek bezi ile karşılaştım. Bunun dışında pek satılmadığını söyleyebilirim. Görselde olan ürün dışında başka Pampers ürünlerine ulaşabiliyorsunuz. Oysa ki Pure Protection isimli ürüne ulaşmak pek mümkün olmuyor. İlerleyen zamanlarda bu durum nasıl olur bu yoruma açık bir konu olacaktır.

Bu konu ve diğer konu başlıkları hakkında daha fazla bilgi paylaşımında bulunmak için kadın forumu bölümüne sizleri de bekliyoruz. Herkese mutlu günler diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*