Placenta Şampuan Kullananlar 2019

Ailecek placenta şampuan kullanıyoruz. Abimi saymazsak (ki o saçlarını bir süredir ev sirkesiyle yıkamayı tercih ediyor) hepimiz tüm türlerini kullanarak bir nevi uzman olduk. Placenta şampuan kullananlar 2019 yılı için bahsedilmesi gereken tüm konu başlıklarını ayrı ayrı ön plana çıkaralım istedik. Nedir ne değildir hepsi burada… Dilerseniz dünyanın en iyi on şampuanı bölümüne göz atabilirsiniz.

Placenta Şampuan Nedir

Novocrin markasının uzun yıllardır ülkemizde satışını yaptığı küçük ama oldukça bereketli şişelerde satılan şampuanlardır. Kozmetik bir ürün olarak algılanmadığı (belki de yeterince reklamı yapılmadığı için) her ürün satan markette görme imkanı bulamadığımız bir üründür. Placenta çoğunlukla saç dökülmesi, kepek ve seyrek saçların daha güçlü olması için doktor tarafından tavsiye edilen şampuanlar arasında yer almaktadır. O sebepten bu şampuanın başlığına geldiyseniz. Yüksek ihtimalle doktorunuz tavsiye etmiştir. Ben arkadaş tavsiyesi neticesiyle bu şampuanın kullanılmasına biraz karşıyım. Neticede bir uzmandan fikir alınarak başlanabilir. Bir de böyle şampuanlar uzun soluklu kullanmayı desteklediği için kullanma konusunda düzenin son derece büyük bir önemi bulunduğunu da hatırlatalım.

Placenta Şampuan Kullananlar 2019 Yorumları

Aslına bakarsanız internet üzerinde yıllara bağlı olarak placenta şampuan kullananlar 2019 yılına kadar pek çok yorum ile bizi karşılamış durumda… Yalnız bu yorumların büyük bir kısmının gerçekçiliği tartışılabilir. Yorumlara göz attığım zaman kargo şirketine yada gönderen firmaya kızdıkları için ürüne düşük puan veren çok alıcı yorumları ile karşılaştım.

Genel anlamda kepeğe karşı etkili formülü ile ilgili yorumlarına göre: Ürünün çoğunlukla kepeği önlediğini ve inanılmaz bir şekilde saç dökülmesine dur dediğini söyleyen yorumlar var. Hatta bu ürünü duyduğum zaman aklıma direkt bu yorumlar geliyor. Peki ama gerçekler mi? Sizin için birinci ağızdan üç kullanıcıya sordum.

Placenta Şampuan Saç Dökülmesini Önlüyor mu

Evet önlüyor! Üstelik saç dökülmesine karşı etkili olanından daha çok kepeğe karşı etkili olanı saç dökülmesine daha etkili diyebiliriz. Cümle biraz anlamsız kaçtı farkındayım. Bu markanın iki farklı ürünü bulunuyor. Biri saç dökülmesine karşı formül barındıranıyken diğer kepeğe karşı etkili formülü bulunan üründür. Bu iki üründen kepeğe karşı etkili olanının saç dökülmesini daha çok önlediğini düşünen pek çok kişi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu konuda merak ettikleriniz ve yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*