Pileli Etek Modelleri ile 2016 Modası

Pileli Etek Modelleri ile 2016 Modasi Resim
Pileli Etek Modelleri ile 2016 Modası

Şıklık yarışında modanın hep içerisinde yer almış parçalarından biri pileli etekler. Zarif olmak isteyen bayanların her mevsim için tercihleri arasında yer alan pileli etek modelleri 2016 modasındaki yerini aldı. Bu kış keskin soğuklara rağmen önemli ölçüde tercih edilmesinin yanında yaza da damgasını vurmaya hazırlanan modeller, hem kısa hem de diz altı tasarımları ile bayanlar için alternatif kombin fikirleri sunuyor.

2016 Trendi Pileli Etekler

Yeni yılda trend parçalar neler olacak diyorsanız, pileli etek modelleri başı çekecek desek yanlış söylemiş olmayız. Geniş tasarımları bayanların yaz aylarında pileli modelleri tercih etmesindeki en büyük etken. Bunun yanında renk cümbüşünün yaşandığı modellerde dizin hemen üstü ve altında olan modeller ilgi görüyor.

pileli-etek-modeli-2016-resim

Şıklığın pileli etekler ile hat safhalara çıktığını söylemek mümkün. Ancak bu etekler basen bölgesi geniş olan bayanlarda dezavantajlar oluşturabiliyor. Geniş basenli bayanlar pileli etekler ile maalesef daha geniş basenli bir görünüm kazanabiliyor. Bu nedenle pileli etekleri giyerken basen bölgesini dikkate almakta fayda var.

Farklı Renk Kombinleri

Pileli eteklerde öne çıkan özelliklerden biri de pastel tonlara ağırlık verilmesi. Pastel renkler ile oluşturulan kombinler, özellikle bluz ve gömlekler ile harika kombinler oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca desenli modeller ile göz alıcı kombinler oluşturmak ve desenleri dar kesim bluzl ve Jean gömlekler ile kombin yapmak mümkün.

Pileli Etek Fiyatları 2016

Yeni yılda fiyatlara daha yakından bakalım. Fiyatların uçuk seviyelerde olduğunu söylemek yanlış olur. Pileli etek modelleri 2016 fiyatları markaya göre değişiklik gösterse de ortalama fiyat 45 TL ila 70 TL arasında farklılık gösteriyor.

[wp_ad_camp_1]

Pileli Etek Modelleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*