Pierre Cardin Bayan Çanta Modelleri Yeni Sezon

Pierre Cardin Bayan Canta Modelleri Yeni Sezon Resimleri
Pierre Cardin Bayan Çanta Modelleri Yeni Sezon

Bayanlarımızın, en önemli aksesuarları arasında bulunan çantalar, her sezon, farklı tasarımlar ile reyonlarda bulunmaktadır. Elbette ki geçtiğimiz sezonlar gibi, yine bu sezon da, pierre cardin çanta bayan ürünleri, en uygun fiyatlar dahilinde, kullanıcılarına sunulmaktadır.

Çanta çeşitleri nelerdir?

Bahsetmekte olduğumuz en önemli aksesuarlardan olan çantalar, pierre cardin çanta modelleri arasından seçimler yapıldığında, kol çantaları ve bununla birlikte, portföy çantalar gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi, portföy çantalar, abiye kıyafetler ile uyum gösterirken, kol ve omuz çantaları da günlük hayatınızda olsun iş hayatınızda olsun, bayanların her zaman yardımcısı ve kurtarıcısı konumundadır.

pierre cardin bayan canta yeni sezon resimleri
pierre cardin bayan çanta yeni sezon

Fiyatlar hakkında

Son olarak da, pierre cardin çanta fiyatları hakkında bilgiler verecek olursak, % 100 suni deri olan portföy çanta, 5 farklı renk seçeneği ile birlikte, 119,95 TL ile sunulmaktadır.

Tabi ki bunların yanı sıra, yeni sezon ürünler arasında, bulunan kol çantaları da, 349,95 TL gibi fiyatlar ile bayanların beğenisine sunulmuştur. Biraz daha uygun fiyatlardan bahsetmek gerekirse, yine kol çantaları için, 249,95 TL gibi fiyatlar bulabilmek mümkün olmaktadır.

[wp_ad_camp_1]

Pierre Cardin Bayan Çanta Resimleri

1 yorum

  1. çanta manyağı biriyim ama pierre cardinden çanta almak bi olay. çok pahalı çantaları ya. bu modelleri başka yerde bulmak zor ama bu kadarda yüksek fiyattan satılmazki

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*