Philips Epilasyon Aleti İncelemeleri

Philips Epilasyon Aletlerinden almayı düşündüğünüz epilasyon cihazına tıklayarak onun incelemesini ve yorumlarını okuyabilirsiniz:
Philips Satinelle Serisi HP6419 Kullanıcı Yorumları
Philips Satinelle Serisi HP6420 Kullanıcı Yorumları
Philips Satinelle Serisi HP6421 Kullanıcı Yorumları
Philips Satinelle Serisi HP6422 Kullanıcı Yorumları
Philips Satinelle Serisi HP6423 Kullanıcı Yorumları
Philips Satin Soft HP 6519 Kullanıcı Yorumları
Philips Satin Soft HP 6523 Kullanıcı Yorumları
Philips Satin Perfect HP 6574 Kullanıcı Yorumları
Philips Satin Perfect HP 6583 Kullanıcı Yorumları

Bir süredir marka ve ürünleri incelediğimiz köşemize ara vermiştik. Uzunca bir süredir karşılaştırma yapmayı düşündüğümüz epilasyon aletleri köşesini nihayet tamamlayabildik. Her ne kadar tamamlayabildik diyorsam da yeni model ve ürünler çıktıkça burayı güncelleyeceğim.  Sırasıyla markaları yazacağım burada sizden ricam kullandığınız markayı burada göremezseniz yada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir yeri olursa lütfen yorumlarda belirtin ki bizde zaman kaybetmeden düzeltelim.

Markalar bölümünde bu ürünler hakkında daha detaylı bilgiye yer vereceğim. Burada genel olarak markalar ve modeller hakkında inceleme yapılacak. Almayı düşündüğünüz bir ürün olursa ilgili markaya giderek ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Philips Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Philips ile başlayalım kısaca internette araştırma yaptığınız zaman bile en çok merak edilen epilasyon aleti Philips Satinelle Serisi olduğu için bizde bu cihazları ilk olarak incelemenin daha doğru olacağını düşündük.

Philips 3 farklı set üzerinden epilasyon cihazı satışı yapıyor. Yurtdışında bu sayı değişebiliyor ama ülkemizde 3 farklı kategori altında 12’ye yakın ürün satışı yapılıyor. Bu ürünlerin tanıtımlarına detaylı olarak yer vereceğiz ama genellikle her ürün klasmanında olan epilasyon aletine çok benziyor. Örneğin Philips Satinelle 6419’un tek hız ayarı bulunurken Philips Satinelle 6420’nin çift hız ayarı bulunuyor gibi ufak dokunuşlarla ürünler farklı hale getirilmiş.

Genel olarak gerek Türk gerekse yabancı kaynaklı sitelere göz attığımız zaman philips satinelle serisinin daha hızlı ve pratik epilasyon yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edildiğini ve ağrının nispeten diğer modellerine göre daha yoğun olabildiğini gözler önüne sermiştir. Bunun dışında Satinsoft ve Satinperfect serilerinin daha kusursuz epilasyon için donatıldığını ve pek çok ayrıcalıklı seçenekle sunulduğunu da söyleyebiliriz.
Philips Satinelle Serisi HP6419 Kullanıcı Yorumları
Philips epilasyon dünyasına giriş için kullanılan ekonomik bir üründür. Ürün seçenekleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Philips markasına sahip olmasından ve son derece pratik olmasından dolayı kullanılmaktadır.

Kullanıcıların %60’ı hp6419 ürününden çok memnun olduklarını belirtirken yıkanabilir başlığa sahip olması ve ergonomik olması da diğer avantajları arasında yer alıyor. Bacaklar için kullanılabilir olmasının yanı sıra serinin diğer cihazlarına oranla daha yavaş kaçıyor.

Merve E: Bu ürünü dört yıldır kullanıyorum valizim çalındığı için bir üst modelini mi alsam yoksa bunu mu alsam diye tereddüt yaşamıştım. Sadece tüyleri alsın, hafif olsun, kolay temizlensin diyorsanız bence boşuna para vermenize hiç gerek yok tavsiye ederim.

Ece Ç: Tüyleri kırmadan alıyor, daha ucuzunu bulamazsınız!

Philips Satinelle Serisi HP6419 fiyatı: 71 – 100 tl arasında değişmektedir.
Philips Satinelle Serisi HP6420 Kullanıcı Yorumları
Bu ürün philips epilasyon cihazları arasında dikkat çeken bir başarı grafiğine sahiptir. Satinelle HP6419 ile bütün özellikleri aynıdır. Bu ürünün bir gelişmiş model olmasının başlıca nedeni iki hıza sahip olmasıdır. Tabi ki hassas cımbızları sayesinde zaman problemi olan kişiler rahatlıkla bu ürünü tercih edebilir.

Aslıhan O: Fiyatından dolayı alıp almamak konusunda ciddi tereddütlerim vardı. İlk denemede bunların gereksiz olduğunu anlamış oldum.

Ezel C: Hız problem olmaz diyorsanız HP6419 tercih edilebilir. Kesinlikle zamandan kazandırdığını itiraf etmeden geçemeyeceğim.

Philips Satinelle Serisi HP6420 Fiyatı: 90 – 110 tl arasında değişmektedir.
Philips Satinelle Serisi HP6421 Kullanıcı Yorumları
Yıkanabilir başlığı, iki hız ayarı dışında serinin diğer epilasyon cihazlarından farkı hassas bölge başlığının olmasıdır. Fiyat farkı oluştuğu için genellikle çok fazla satışı yapılmamaktadır ki aslına bakarsanız yorumların az olması ve pek çok teknoloji marketinde az satılmış olması da bunu destekler.

Ayça: Ürünü Fransız bir arkadaşım hediye etmişti. Son derece başarılı hatta kusursuz bir epilasyon imkânı sunuyor.

Philips Satinelle Serisi HP6421 Fiyatı: 100 – 120 tl arasında değişmektedir.
Philips Satinelle Serisi HP6422 Kullanıcı Yorumları
Evet teknoloji gelişiyor ve epilasyon cihazlarının fiyatları da artıyor. HP6422’yi ekibin diğer ürünlerinden ayıran özelliği çanta içerisinde olması ve masaj etkili bir başlık ile piyasaya sürülmüş olmasıdır.

Hatice: İlk kullandığım anlarda en küçük tüyleri aldığını anlamamıştım. Güneş ışığında tekrar denediğimde çok şaşırdım. Kesinlikle başarılı!

Mehmet: Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım. Başta küçük olduğu için beğenmediğini düşünmüştüm. Şimdi ise çok memnun olduğunu söyledi. Teşekkürler Philips…

Philips Satinelle Serisi HP6422 Fiyatı: 120 – 150 tl arasında değişmektedir.
Philips Satinelle Serisi HP6423 Kullanıcı Yorumları
Satinelle serisinin son ürünü ve en yüksek fiyata sahip olanı, diğer ürünlerde olan tüm özellikleri 6423 içinde de bulunuyor. Ekstraları var tabi ki kesinlikle güzel bir renge sahip olduğunu söyleyebilirim. Tıraş başlığı bulunuyor ve düzeltme tarağı ile birlikte satılıyor. Bu özelliği ile satinelle serisinin en iyisi olduğunu belirtmek gerekiyor.

Duygu: Kesinlikle fiyat performans ürünü çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Yine almam gerekse hemen alırım.

Nergiz: Ürünü altı aydan uzun süredir kullanıyorum. Ses konusunda biraz problemli diyebilirim. Tüyleri kırmadan alıyor ve bu özelliği ile kesinlikle kullanılabilir.

Tuğba: Başta acaba ile yaklaştım. Daha öncede aynı markanın eski ürününden kullanmıştım. Bu kesinlikle daha iyiymiş. Ses sorunu biraz var ama bu seride hep olduğunu duymuştum.

Philips Satinelle Serisi HP6423 Fiyatı: 130 – 170 tl arasında değişmektedir.
Philips Satin Soft HP 6519 Kullanıcı Yorumları
Saniyedeki çekme sayısı artırılmış hassas epilasyon isteyen ve tüyleri daha hassas olan kişiler Satin Soft ürünlerini tercih edebilir. 6519 saniyede ki çekme hızı 6423 serisine göre daha fazla olduğu için etkin bir epilasyon ayrıcalığı yaşamanızı sağlayacaktır. Bunun dışında performans bakımından da son derece başarılıdır. Satinelle serisine göre daha ergonomiktir.

Aslıhan: Ürün kablolu olarak satışa sunuluyor ve kablo uzunluğunun da hiç fena olmadığını belirtmek istiyorum. Gayet kullanışlı ve pratik.

Serpil: Hayatım boyunca kullandığım ve en hassas ürünler arasında yer aldığına emin olduğum bir ürün diyebilirim. Kesinlikle bu üründen kullanılabilir.
Philips Satin Soft HP 6523 Kullanıcı Yorumları
Gerçek epilasyon deneyimine hazır mısınız? Şu ana kadar yer verdiğimiz epilasyon aletleri çoğunlukla eksik araçlarla doluydu. Aslına bakarsanız 6523 bu konuda piyasaya sürülen en etkili cihazlar arasında önemli bir yerde yer alıyor.

  • 2 hız ayarı
  • Şarj edilebilir olması
  • Tıraş başlığı ve tarak ataçmanı
  • Islak ve kuru kullanıma sahip olması
  • Çantası
  • Hassas bölge başlığı
  • Masaj başlığı
  • Cilt germe ataçmanı

Bu özellikleri satin softu benzerlerinin bir adım önüne geçiriyor.

Ayşegül: İtiraf etmek gerekir ki başlangıçta biraz şüpheyle yaklaşsam da şimdi çok memnunum.

Elif: Hassas bir cilde sahip olduğum için kullanırken acı yaşamaktan korkuyordum. Aslına bakarsanız Satin Perfect’ten bir ürün almayı düşünüyordum ama bu ürünlerden de çok memnunum almak isteyenlere tavsiye ederim.
Philips Satin Perfect HP 6574 Kullanıcı Yorumları
Satin perfect ürünleri kusursuz bir epilasyon arayışında olan kişiler tarafından tercih edilmelidir. Bu özelliği ile benzer ürünlerden tamamen ayrılmaktadır. Yapısal özellikleri itibariyle ağrısız ve kırık olmaksızın tüylerin tamamen alınmasını sağlayan ürünler ortaya çıkmıştır. Çok hassas cilt tipine sahip olup kusursuz bir epilasyon istiyorsanız kesinlikle satin perfect kullanmanızı öneririm.

Ayşe: Piyasada çok epilasyon cihazı var ama kesinlikle philips bu işin mucidi ve en başarılı olanıdır. Bunu kullanmaya başladığınız andan itibaren anlıyorsunuz.

Philips Satin Perfect HP 6575 Kullanıcı Yorumları

Şu an için internette çok fazla satışı olmayan bir üründür. Şarjlı satin perfect ürünlerinin girişi olarak ön plana çıkar. Işığı sayesinde gözden kaçan tüyler asla olmayacaktır. Islak kuru kullanımı da son derece büyük bir avantaj sağlar.

 

Gizem: Ben bu ürünü reklamlarda görüp satın almıştım. Orada abartıldığını düşünüyordum gerçekten abartmamışlar.

Kübra: Hassas ciltlerin kurtarıcısı!

Philips Satin Perfect HP 6583 Kullanıcı Yorumları
Şu ana kadar üretilmiş epilasyon cihazları arasında en donanımlısı budur. Seramik disklere sahip olması ve ışıklı cımbızın dışında aktif tüy kaldırma başlığı da bulunmaktadır ki bu tamamen profesyonel epilasyon anlamına gelir.

Songül: Söylenecek ne var ki, kesinlikle profesyonel

Philips epilasyon cihazlarının tanıtımı bu şekildeydi. Önceliğimiz ürünlerin gerçekçi bir tanıtımını yapmayı sağlamaktır. İnternet sitelerinde yer alan yorumlara bakarsak bütün ürünler kusursuz olduğu için buradan sizin yorumlarınızı duyurarak daha kusursuz bir tanıtım yapmak amaçlanmaktadır. Bizi yorumsuz bırakmayın.

Görseller İçin Kaynak: https://www.philips.com.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!