Pembe Bayan Saatleri

Pembe Bayan Saatleri Resimleri (14)

Kadın modasını tamamlayan ufak tefek detaylar bulunmaktadır. Bu ince detaylar arasında en güzel ve önemlilerinden biri de kol saatleridir. Kol saati bayanların bileklerini süsleyen güzel detaylardan biri olarak moda tasarımında yerini almaktadır. Yeni yılda yapılan saat tasarımları ise günlük kullanıma uygun saat modelleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu tasarımların en gözde parçaları da rengârenk saat modelleridir.

Kadın modasında pembe bayan saatleri nasıl kullanılır?

Bayan giyiminde şirinlikleriyle dikkatleri üzerine çeken pembe bayan saatleri, özellikle günlük kullanımda renkli karakterlerini öne çıkarmak isteyen bayanlar için oldukça uygun aksesuarlardır. Saat çoğu kişi için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ancak bazıları için taşıdığı anlam ile daha farklı bir yere sahiptir. Bu nedenle kola takılacak saatin taşıdığı özellikler de takan kişinin oldukça dikkat ettiği ayrıntılardır. Renginden tutun da tasarımına kadar özen gösterilerek seçilen kol saatleri, kişiliklerin de bir yansımasıdır denilebilir.

Pembe renk daha bebeklik yıllarından beri kızlara ayrılan bir renk olarak zihinlerde kendine yer bulmaktadır. İlerleyen yaşlarda da içindeki çocuğu öldürmeyen bayanlar ise daha rengarenk moda tasarımlarını tercih etmektedir. Kıyafeti tamamlayan en güzel unsurlardan biri olan saatlerde de bu tercih ortaya çıkmaktadır. Bu konuda pembe bayan saati en güzel aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pembe bayan kol saatleri tasarımlarında daha çok kordon renginde de pembe rengin tercihi söz konusudur. Saat kordonunda hava katılmak için yapılan değişiklikler genellikle saatin bütünüyle uyum içindedir. Saatin akrep ve yelkovanının olduğu gösterge kısmında başlayan desenler saat kordonu boyunca uzayıp giden modeller şeklinde tasarlanmıştır. Diğer bir tasarım modeli ise saatin iç rengiyle kordon renginin bütünleştiği modellerdir. Bu tasarımlarda göze çarpan özellik ise saatin çerçeve kısmının metal renkte olması ve değişik taşlarla süslenmiş olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*