Otacı Yüz Temizleme Köpüğü Kullananlar Yorumlar

Sizler için otacı yüz temizleme köpüğü konusunu detaylı bir şekilde masaya yatıracağız. Bu ürünü kullananlar ve bu ürün hakkında yapılan yorumlara detaylı bir şekilde değinmeye çalışacağız. Tüm bu ürünlere markalar bölümünden göz atabilirsiniz. Otacı markasının diğer ürünleri ile ilgili de detaylı incelemelere buradan ulaşabilirsiniz.

Otacı Yüz Temizleme Köpüğü İncelemesi

Başlamadan bu ürün (aslında tüm otacı ürünleri hakkında) bana destek olup yorumların alınmasından, incelenmesine kadar yardımları dokunan eşim Gözde’ye teşekkür etmek istiyorum. “Sen olmasaydın bu incelemeleri yapamazdım”

Ürün 150 ml lik ambalajında satışa sunuluyor. Bildiğiniz üzere yüz temizleme köpüğü olarak çok fazla alternatifimiz bulunmuyor. Satılan ürünler çoğunlukla yüz temizleme jeli yada suyu şeklinde piyasaya sürülüyor. 150 ml’lik kutusuna rağmen köpük olması ile oldukça uzunca bir süre bu ürün kullanılabiliyor.

Yüz Temizleme Köpüğü Tavsiyeleri

Bu konu başlığında birden fazla kişi ile görüştük. Kullananların büyük bir kısmının üründen memnun olduğunu ve kullanmaya devam edeceklerini (bunlardan biri de eşimdi) öğrendik. Bunun dışında köpük şeklinde üretildiği için daha derinlemesine temas eden bir yapıda bulunduğu için yüzünüzü iyi temizliyor.

İçeriğine gelecek olursak son dönemlerde Otacı markasını Isparta Gülü ile birlikte daha fazla duymaya başlayacağımızı söyleyebiliriz. %100 Isparta gülü ile üretim yaptıkları için gül aroması son derece etkili bir koku sağlıyor. Bunun dışında aloe vera da yüz temizleme köpüğünün içeriğinin bütünleşmesini sağlamış diyebiliriz.

Otacı Ürünleri Hakkında Genel İnceleme

Bu ürünleri incelerken çoğunlukla markadan çok ürüne yoğunlaşıyoruz. Biz bu ürünleri almak için Gratis’e gitmiş satışı yapılan 7 ürünü de satın almıştık. Tek tek bu ürünleri sizler için inceleme fırsatı bulduk. Bunun dışında Otacı ürünlerinin genel olarak ortak özelliğine bakacak olursak:

  • Boyar madde
  • Sentetik esans
  • Paraben
  • Silikon
  • SLS-Sles
  • Hayvansal madde ihtiva etmediği ve hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Burada çoğunlukla ürün tavsiyesi yaparken elimizden geldiğince markalar hakkında objektif olarak yorum yapmaya çalışıyoruz. Fakat aynı özelliklere sahip Alman markasına 2.5 katından fazla para vermek yerine neden Türk malı bir ürünü satın almayalım?

Otacı Yüz Temizleme Köpüğü Fiyatı

Bu ürünün resmi internet sitesinde 29 TL civarından satıldığını söyleyebiliriz. Şu an için (ekim ayında) Gratis indirimi ile birlikte 22.90 TL ye satılıyor. Fiyat değiştikçe bu bölgeyi güncelleriz.

Otacı Hakkında Merak Edilenler

Ürünlerini tek tek inceleyeceğim. Genel olarak markayı başarılı bulduğumu ambalaj kalitesinden paket boyutlarına kadar oldukça ideal olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında otacı şikayet bölümünün de sıkı bir takipçisi olacağım. Olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumları da burada değerlendirmeye alacağım. Beraber bu marka hakkında yorumlarımızı yazarak tartışabiliriz. Tabi ki ben sonuç olarak tavsiye ettiğimi söyleyebilirim.

Bilgi aldığımız kaynaklar:

http://www.otaci.com/gul-kuru-yuz-temizleme-kopugu

https://www.watsons.com.tr/c/makyaj-temizleme-328

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!