Otacı Gül Suyu Spreyi Kullananlar Yorumlar

Bir süredir Otacı markası ve ürünlerini inceliyoruz. Son zamanlarda karşılaştığımız en iyi atılımı yaptıklarını itiraf etmek gerekiyor. Bu markanın kendini iyice yenilediğini ve günden güne farklı ürünlerle bizi karşıladığını söylersek yanlış olmayacaktır. Şimdi otacı gül suyu spreyi incelemesi ve yorumlarını paylaşacağız.

Daha farklı ürün seçeneklerine ulaşmak isterseniz markalar bölümüne göz atabilir yada forumumuzda yer alan paylaşımlara da göz atabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım…

Otacı Gül Suyu Sprey Yorumlar

Öncelikle eşimin yorumları ile başlamak istiyorum. Otacı gül suyu ile tanışana kadar rosense gül suyu sprey kullandığını ve koku ve kalite bakımından birbirine çok yakın olduğunu söylüyor. Bunun dışında bu ara sıklıkla yaptığımız otacı ürünleri incelemesinin de onda olumlu bir etki yaptığını düşünerek internette bulduğum otacı gül suyu sprey hakkında yer alan diğer yorumlara geçeyim.

Ayşegül: Tonik niyetine yada tonik yerine kullanabilirsiniz.

Melahat: Ferahlatır, ekonomiktir ve tavsiye edilir.

Aslıhan: Otacı ürünleri gül gibi kokuyor. Devamlı kullanıyor.

Serap: Doğal olana kaçmaya başladığım şu günlerde Otacı gül suyu sprey ilaç gibi geldi.

Otacı Doğal Gül Suyu Spreyi Hakkında

Yorumlarda gördüğünüz gibi ürünün doğal olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda karşımıza bu ürüne benzeyen pek çok ürün çıktığı için şunu söylememiz gerekir ki, gül suyu var ve güllü su var.

Piyasada yer alan pek çok güllü su içerik bakımından koku bakımından gül içeriyor gibi dursa da aslında bu durumun biraz ötesinde olabilir. İçeriğinde katkı maddeleri bulunduruyor olabilir. O sebepten satın almadan önce içeriğine bakmakta fayda bulunmaktadır.

Otacı Doğal Gül Suyu Spreyi Hakkında

Sadece bu ürün için değil, genel anlamda Otacı ürünlerinin aynı özelliklere sahip olduğunu ve hiç boyar madde ve sentetik esans bulundurmadığını söyleyebiliriz. Bunun dışında paraben ve SLS-Sles de bulundurmadığı için kullanılabilir. Sadece doğal Isparta güllerinden imal edilen bu ürünlerin kullanımının da kolaydır.

Otacı Gül Suyu Spreyi Fiyatı

Doğal gül suyu ile kıyaslandığı zaman daha ekonomik bir kullanım istiyorsanız hem doğal gül suyu hem sprey alarak bittiği zaman takviye yapabilirsiniz.

Otacı doğal gül spreyi fiyatı 10 – 8 TL arasındadır. Gratis ekim ayı indirimleri ile birlikte 7.95 TL’ye satıldığını da belirtelim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!