Otacı Gül Suyu Kullananlar Yorumlar

Bir süre önce Otacı markasının tüm ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyeceğimizden bahsetmiştik. Şimdi sırada otacı gül suyu ürünü ve bu ürünün özellikleri yer alıyor. Bu ürünleri dilerseniz yan tarafta bulunan markalar kısmından detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda farklı bir marka hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz de aynı yöntemi izlemeniz yeterli olacaktır.

Otacı Gül Suyu Kullananlar

Öncelikle bu içeriği yazarken bana bilgi ve içerik konusunda destek olan eşime teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Otacı markasının son zamanlarda ciddi bir değişikliğe gittiğini söyleyebiliriz. Bunu ürünlerinde kaliteyi artırmasından ve içeriğinden net bir şekilde anlayabiliyoruz. Aynı zamanda otacı ürünleri son zamanlarda kutuları ile de dış görüntüsünde değişim olduğunu gözler önüne sermiş durumda…

Genel olarak Otacı kullanıcılarının yorumlarına göz attığım zaman doğallıktan yana tercih etmek isteyenlerin bu ürünü kullandığını söyleyebiliriz. Bu konuda geçmiş içeriklerime göz atarsanız çoğunlukla yorumlardan örneklere yer verdiğimi söyleyebilirim. Genel anlamda Otacı ürünlerinden memnun olunduğunu belirtmem gerekse de gül suyu değil güllü sudur diyenlerde bulunuyor.

Otacı Gül Suyu Yorumları

Kendi görüşlerimize geçecek olursak (özellikle eşimin düşünceleri ve yorumları) son zamanlarda oldukça başarılı ürünler piyasaya sürdüklerini söyleyebiliriz. Aynı zamanda tamamen doğallıktan yana bir marka olması nedeniyle de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Ürün içerisinde boyar madde veya sentetik esans bulunmuyor. Bunun dışında benzer ürünlerde olduğu gibi gül aroması da koyulmamış. Aslına bakarsanız ürün içerisinde gül dışında herhangi bir şey bulunmuyor.

Otacı Gül Suyu İçindekiler

Rosa damascena çiçek suyu(bildiğimiz Isparta gülü) geraniol ve citronellol (bunlarda gül suyu içinde bulunan bileşenler)

Gördüğünüz gibi Otacı gül suyunun son derece doğal bir içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda karşılaştığımız ürünlerin büyük bir çoğunluğundan daha kaliteli olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Otacı Gül Suyu mu Rosense mi

Bu da çok sık sorulan bir soru olduğu için cevaplamamız gerektiğini düşünüyorum. Markalar hakkında elimizden geldiğince kıyaslama yapamıyorum. İki markanın da ürünlerini tanıttık/tanıtacağız. Burada bizim tek görevimiz ürünlerin genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapmaktır. Bunun dışında karar verecek ve ürünleri satın alacak kişiler sizlersiniz.

Otacı Doğal Gül Suyu Fiyatı

Genel olarak internet fiyatına göz attığımız zaman 22 – 25 TL arasında olduğunu görebiliyoruz. Bunun dışında Gratis ile birlikte (ekim ayı içinde) 17.90 TL ye satıldığını da buradan belirtmekte fayda var.

Tabi ki yorumlarda yazarsanız özellikle forum bölümünden bu konuyu enine boyuna konuşuruz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!