Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri 2017

 Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri 2017

Önü kısa arkası uzun elbiseler her zaman iddialı modellerdir. Genelde ön kısmı mini etek tarzında ve kısa tasarlanan elbiseler, bacaklarına güvenen kadınlar tarafından tercih edilir. Son yıllarda ön kısmı biraz daha uzun ve rahat tasarlanan modeller de öne çıkmış, şifonun rahat kullanımıyla uçuş uçuş elbiseler üretilmiştir. Bu tarz elbiseler abiye olarak düşünüldüğünde daha abartılı, kabarık modellerle de karşılaşıyoruz. Abiye denince akla gösterişli elbise geldiğinden, fırfırlar, tüller yahut satenlerle oluşturulan abartılı elbiseler 2017 yılında da özel gecelerde çok tercih edilecek türden.

Gösterişli Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler

Bu abiyeler genelde nişan törenlerinde gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Kabarık ve ihtişamlı görünümleri ile ilgi odağı olmayı başaran abiyelerde, taş, dantel işleme gibi detaylara da yer verildiği görülüyor.

  • Böyle bir abiye, kendisi için çok özel bir davet olan törenlerde tercih edilebilir. Belki bir nikah belki de nişan töreninde gelin adaylarının kullanabileceği modellerdir. Uzun ve kabarık tasarlanan kuyruk, öndeki eteğin kabarık dokusu ve straplez de olsa gösterişli tasarlanmış bu elbiseler iddialı görünmeyi sevenler için dizayn edilmiş.

  • Satenin gösterişli havası malum. Bu tarz elbiselerde kullanılan saten fırfırlı da olunca daha gösterişli oluyor. Straplez, drapeli ve pullu tasarlanan bu elbiseler yine özel günlerde veya balolarda kullanılacak tarzda.

  • Gösterişi sadelikle birleştiren önü kısa arkası uzun modellerde belden üstü taşlarla donatılmış, etek kısmı ise şifon ve sade tasarlanarak denge sağlanmış elbiseler, davetlerde hoş görünüm sağlayacak türden.

  • Sade görünümlü ancak sırt dekoltesi ile iddiasını ortaya koyan bu modeller, şifon ve dantel birlikteliği ile 2017 trendleri arasında. Dekoltenin detaylarına uygun ipli ve şık bir ayakkabıyla kombinlenebilen bu elbiseler yine davetlerde ilgi odağı olacak türden.

Sade Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Önü kısa arkası uzun modeller aslında günlük yaşamda da yerini alıyor. ya da daha sade tasarımlarla da hoş görüntüye sebep olabiliyor. Kişilerin tarzları farklılık arz ettiğinden özel gün de olsa sadeliğinden taviz vermek istemeyenler için de bu tarzlar uygun.

  • Sade bir şifondan tasarlanan bu model tek renk ve oldukça şık duruyor. Sade demek şık olmamak anlamına gelmediğinden bu tarz elbiselerde ufak detaylarla şıklık tamamlanabilir. Belde kullanılacak ince bir kemer ve zarif bir ayakkabı ile gayet şık olma imkanı bulunuyor.
  • Kırmızı göz dolduran rengiyle fazla bir detaya ihtiyaç duymuyor. Hafif bir drape ile straplez tasarlanan ve şifon bir kumaşla uçuş uçuş bir kırmızı elbise herhalukarda dikkatleri üzerine çekecektir. Böyle bir elbiseyle siyah ve stiletto bir ayakkabı harika bir uyum sağlayabilir. Böyle elbiselerde abartılı aksesuarlar yerine ince ve zarif bir kolye ile bileklik yine aynı zariflikte bir yüzük ve küpe ile oldukça zarafetli bir görünüm elde edilebilir.
  • Pembenin sevimli havası ve drapelerele hareketlendirilmiş bu abiyede de sadelikle şıklığın birleştiğini görebiliyoruz. Yaz davetleri için oldukça güzel bir tercih olabilen bu elbiseler genç kızalr arasında çok beğenilen türlerden.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın