Olival Misel Su Kullananlar Yorumlar

 Olival Misel Su Kullananlar Yorumlar

Bir süredir market ve kozmetik mağazalarında yer alan indirimleri inceliyoruz. Hangi ürün alınır yada hangi ürün çok pahalıdır gibi konu başlıklarına yoğunlaşıyoruz. Birkaç arkadaşımız forumda misel su üzerine soru sormaya başlayınca bizde olival misel su hakkında yazmamız gerektiğini düşündük.

Bu konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz forum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Misel Su Nedir Farkları Nelerdir

Öncelikle misel su hakkında az bilinenleri yazarak ürünü incelemeye devam edebiliriz. Misel su cilt temizliğinde devrim gibi görünen çoğunlukla doğal içerikten oluşan ve sabun barındırmayan bir yüz temizleme suyudur. Bu özelliği ile cildinin ph dengesini korumak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Misel Suyu Makyaj Temizleme Ürünlerinden Ayıran Nedir

Biraz öncede belirttiğimiz gibi doğal içeriğe sahip olması, ph dengesini korumaya yardımcı olması, sabun içermemesi ve durulama gerektirmemesi gibi sebepler diğer makyaj temizleme ürünlerinden ayıran sebepler arasında sayılabilir. Bunun dışında benzer ürünlerle kıyaslandığı zaman misel su seçenekleri çoğunlukla cilt tiplerine göre de satın alınabiliyor.

Olival Misel Su Nedir

Hayatımıza bir Gratis markası olarak giren olival kullananlar tarafından memnuniyetle karşılanan oldukça kaliteli bir marka haline gelmeyi başardı. Gratiste satılan bir ürün olmasının dışında cilt ve makyaj temizleme için kullanılıyor. Çoğunlukla misel sular makyaj temizliği için tercih ediliyor olsa da cilt temizliği içinde tavsiye edildiğini belirtelim.

İçeriğinde bulunan ölmez otu yağı sayesinde nev-i şahsına münhasır bir kokusu var. Benim çok hoşuma gitmediğini belirtmek istiyorum. Tabi ki bu konuda kişiden kişiye yorum değişebiliyor. Hemen hemen tüm cilt temizleme ürünlerinde olduğu gibi olival ürünlerinde de aloe vera bulunuyor.

Olival Misel Su Fiyatı

Ara ara indirimleri olsa da ortalama olarak 500 ml lik olival misel su için 30 TL civarında bir satış rakamı önerildiğini biliyoruz. Bunun dışında gratis indirim günleri ve fırsatlarına denk gelmeniz durumunda bu ürüne 14 – 20 TL arasında rahatlıkla sahip olabiliyorsunuz.

Olival Misel Su Hakkında

Şimdilik çok fazla adını duymasak da yakında bu markanın daha çok ürünü hakkında bilgi sahibi olacağımızı ve adını duymaya başlayacağımızı düşünüyorum. Bu marka ve diğer ürünlrei (peeling gibi) yorumlarınızı merak ediyoruzm. Olival kullananlar olarak paylaşımlarınızı forumumuzdan da yapabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Yararlandığımız kaynaklar:

http://m.gratis.com/Brand.aspx?BrandID=367

 

 

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın