Ocean Mummy Omega 3 Kullananlar

Hamileliğimin dördüncü ayından bu yana doktorum tarafından tavsiye edilmişti. O zamandan bu zamana bende Ocean Mummy Omega 3 kullananlar arasında yerimi aldım. Araştırmayı ve yeni çıkan ürünler hakkında bilgi sahibi olmayı severim. Bu konuda çok fazla ürün araştırmasında bulundum. Hatta doktorumu bir süre boyunca yıldırdığımı da belirtmeden geçemeyeceğim.

Özetle yaklaşık 3 aydır düzenli olarak kullandığım bir ürün haline geldi. Şimdi kendi araştırmalarım neticesinde biraz yazmaya çalışacağım. Hazırsanız başlayabiliriz…

Ocean Mummy Omega 3 İçeriği

İçeriğinde; balık yağı, omega 3, eykosapentenoik asit, dokosaheksaenoik asit (ki bunlar bir tür omega 3 yağ asidiymiş) C vitamini, B3 vitamini, Demir, Çinko, B5 vitamii, B6 vitamini,B1 ve B2 vitamini, folik asit, iyot, selenyum, d3 vitamini, B12 vitamini, biotin bulunuyor.

Ocean Mummy Uyarıları

Doktor tavsiyesi ile kullanmakta fayda bulunmaktadır. İçeriğine göz atmanız gerekmekte eğer bu içeriğinde bulunan maddelerden birine alerjiniz varsa doktorunuza danışabilirsiniz. Kesinlikle takviye edici gıda değildir. Bu sebeple ilaç yerine veya hastalıklara karşı kullanılmaz.

Neden Ocean Mummy Kullanmalı

Öncelikle Alman kalitesi ile üretilen balık yağları arasında yer aldığını biliyorum. Uluslararası Balık Yağı Standartları (IFOS) tarafından test edildiği için içeriğinde bulunan vitaminlerin güvenilir olduğundan eminim. Bir diğer önemli konu başlığı da tazelik olduğu için özellikle dikkat ettiğim konu başlıkları arasında yer aldığını söyleyebilirim. Şimdi dilerseniz Ocean markasının kendini neden tavsiye ettiğini inceleyelim.

Ağır Metal Seviyelerinden Uzak Balıklardan…

Marka, CRN, WHO ve GOED in limit değerlerinden çok daha altından (10 kat daha saf) balıkların yağlarını tercih ettiğini ve bunun her seride test edildiğini belirtmiş.

Temiz ve Güvenilir Ürün Almak İsterseniz

Yine aynı şekilde test verilerine göre IFOS tarafından temiz sularda yaşayan balıkların tercih edildiği bilinmektedir.

Taze ve Kalite

Benim araştırdığım kadarıyla balıklar avlandıktan sonra ilk 24 saat içerisinde oksijensiz ortamda işlenmeye başlayarak tazeliğinin korunması sağlanmaktadır. Bu da bir diğer önemli konu başlığı olarak ortaya çıkar.

Garantili İçeriğe Sahip Olması

Ocean mummy her seride içeriğinde bulunan kadar omega 3 verdiğinin garantisini IFOS analizleriyle garantilemektedir.

Uluslararası Kalite Garantileri

Pek çok uluslararası kuruluş tarafından “geçerli kalite standartları” açısından test edilmektedir.

Yukarıda yer alan bilgileri birinci elden görme imkanım tabi ki olmadı. Özellikle yabancı forumlarda anne adaylarının kullandığı ürünlere göre bende bunlar arasından seçim yapmak zorunda kalmıştım. Dilerseniz üretici firma olan ORZAX hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin yorumlarının son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu ve bunun gibi konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sadece yorum yazmanız yeterli olacaktır. Anne & çocuk bölümüne sizleri de bekliyoruz.

anal porno izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*