Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasıl Anlaşılır? – Hemen Öğrenin!

Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasil Anlasilir Resim
Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasil Anlasilir?

Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi?

Birçoğumuz mutlu bir ilişki kurmak ve bunu yıllarca sürdürmek isteriz. Özellikle kadınlar gerçekten sevdikleri erkeği bulduklarına inandıklarında ilişkilerini evliliğe taşımak isterler. Kadınların hisleri çok kuvvetlidir ve hayatındaki erkeğin niyetinin ciddi olup olmadığını kolaylıkla anlayabilir. Ancak bazen ciddi olduğuna inanmak ister veya hayatındaki erkeğin zamanla ciddi düşüneceğine inanır. Bu çoğu zaman yanılgıdır. Niyeti ciddi olan erkek ilişki içerisinde yaptığı bazı hareketlerle kendini belli ederler.

Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasil Anlasilir3 Resim
Niyeti Ciddi Olan Bir Erkek Hareketleri ile Dahi Kendini Ele Verir!

Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Erkekler çocukluklarından itibaren sorumluluk psikolojisi ile yetiştirilirler. Anne babalar erkek çocuklarına küçük yaşlardan itibaren “büyüyünce evine sen bakacaksın, büyük adam olup iş güç sahibi olacaksın” gibi sözler söylerler. Dolayısıyla aklı başında bir erkek önce iyi bir iş sahibi olup, emeğinin karşılığını almaya başlamadan ciddi bir ilişki düşünmez. İş sahibi olmuş ve kendi parasını kazanmaya başlayan bir erkek gerçekten sevdiği kadını bulduğunda onu sahiplenir. Niyeti ciddi olan bir erkek nasıl anlaşılır? sorusunun cevabı burada saklıdır. Çünkü erkek ilişkide ciddi olduğunu her hareketinden belli eder. Sizde hayatınızdaki erkeğin sizinle ciddi mi yoksa vakit geçirmek için mi beraber olduğunu merak ediyorsanız işte size birkaç ipucu.

Niyeti Ciddi Olan Erkek Nasil Anlasilir1 Resim
Hayatınızdaki Erkek Ciddi Mi Yoksa Değil Mi Merak Ediyorsanız İpuçlarını Görmezden Gelmeyin!

Sizi Yakından Tanımaya Çalışıyor mu?

Ciddi bir erkek hayatındaki kadının her şeyini bilmek ister. Arkadaşlarını, ailesini, sevdiği, sevmediği şeyleri, hayallerini bilmek ister. Hayatınızdaki erkek sizin boş zamanlarınızda neler yaptığınızı soruyorsa bu sadece muhabbet amaçlı değildir, sizi ciddiye aldığını gösterir. Sevdiğiniz erkek sürekli sorular soruyorsa sizi yakından tanımak için çaba sarf ediyordur. Karşınızdaki erkeğin sizi yakından tanımaya çalışması bir işaret olabilir.

Ailesi ve Arkadaşları ile Tanıştırdı Mı?

Hayatınızdaki erkek ciddi düşünüyorsa bunun en belirgin göstergesi sizi ailesi ile tanıştırmasıdır. Ailesine ve arkadaşlarına sizi “arkadaşım” diye tanıtmıyor ve devamlı sizi anlatıyorsa bilin ki ciddi düşünüyordur. Vakit geçiren bir erkek hayatındaki kadını asla ailesi ile tanıştırmaz. Siz tanışmak isteseniz bile devamlı geçiştirir ve size bahaneler üretir. Sizi yakınlık dereceniz ile birlikte ailesine ve arkadaşlarına kendiliğinden tanıtan bir erkek size ciddi düşündüğünü açıkça belli eder.

[wp_ad_camp_1]

Niyeti-Ciddi-Olan-Erkek-Nasil-Anlasilir2-Resim
Hayatınızdaki Erkeğin Ailesi ve Arkadaşları ile Sizi Tanıştırması Ciddi Olduğunun Önemli Belirtilerinden Biridir!

Açıklama Yapıyor Mu?

Erkekler açıklama yapmayı pek sevmezler. Ancak sevdikleri ve önem verdikleri bir kadına çok basit konularda bile dakikalarca açıklama yapabilirler. Ona “ne yapıyorsun” gibi basit bir soru yönelttiğinizde bile nerede kimlerle olduğunu detaylı bir şekilde anlatıyorsa sizi önemsiyor demektir. Bu durum kendisi hakkında yanlış düşünmenizi istemediği ve sizi hayatının önemli bir yerine koyduğu anlamına gelir. Düşüncelerinize bu kadar önem veren bir erkek sizi hayatının sonuna kadar yanında görmek istiyordur.

Her Zaman Yanınızda Olmaya Çalışıyor Mu?

Sizinle ciddi düşünen erkek sizinle ilgili her şeyi önemser. Hasta olduğunuzda veya zor bir anınızda yanınıza gelmeyi tekli ediyor ve geliyorsa sizi çok fazla önemsediğini gösterir. İlişkinizde uzun yıllar sürecek bir gelecek beklediğini her anınızda yanınızda olmaya çalışarak açıkça belli eder. Sevdiğiniz erkek sizin için işlerini erteleyebiliyor ve her zaman yanınızda olmak istiyorsa ciddi düşünüyordur.

Sizi Gerçekten Dinliyor Mu?

Çoğu kadın erkeklerin kendilerini dinlemediklerinden şikâyet eder. Ciddi düşünen bir erkek sevdiği kadının her cümlesini dikkate alır. Daha önce bahsettiğiniz bir filme gitmeyi teklif ediyorsa veya anlattığınız bir kitabı size hediye olarak alıyorsa sizi ne kadar dikkatle dinlediğini anlayabilirsiniz. Sizi dikkatle dinleyen bir erkek ilişkisinde ciddi düşünüyordur ve size çok fazla değer veriyordur.

Sizden Yardım İstiyor Mu?

Hiç kimse hayatındaki kararlarda önemsemediği birine danışmaz. Hayatınızdaki erkek kararsız kaldığı bir konuda sizi arıyor ve yardım istiyorsa bu sizi ne kadar önemsediğinin bir işaretidir. Size ve düşüncelerinize değer veren bir erkek takıldığı konularda sizden yardım alır.

Sevdiğiniz erkeğin sizinle ilgili ciddi olup olmadığını merak ediyorsanız onu bir süre gözlemleyin. Saydığımız işaretlerden bazılarını görüyorsanız ciddi düşündüğü anlamına gelir. Bu işaretler genel olarak ciddi düşünen erkeklerin sergilediği davranışlardır. Hayatınızdaki erkekte bu davranışları görmüyorsanız, zamanla ciddi düşüneceği yanılgısına kapılarak kendinizi kandırmayın.

2 yorum

  1. Diger maddelerin hepsi var ama suan askerde ise girmedende ailesyle tanstrmk istemio aslnda bliolar ama o daha tamstrmadı ciddimidr szce.babam suan bisi demio ama askerlgn btince cddyet nerde die sorar dedm oda sorsun askm skıntı yok dedi sizce ciddimidir değil mi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*