Nişan Elbisesi Modelleri 2017

Nişan kıyafeti en az gelinlik kadar önemlidir gelin adayları için. Nişandaki farklılık misafir seçimidir genellikle. Bazıları düğün gibi büyük organizasyonlar düzenlerken bazıları aile arasında küçük bir merasimi tercih edebilir. Nişanlık seçimi ise organizasyonun şekline ve gelinin zevkine göre belirlenir. Her yıl nişanlık modelleri farklılıklar içeriyor. 2017 yılında da pek çok modeller karşılaşacağımız nişanlık modellerine birlikte göz atalım.

Kabarık Nişan Elbiseleri

2017 nişan elbise modelleri arasında en trend olanlar kabarık elbiseler. İlk olarak gelinlik modellerinde görmeye alıştığımız prenses modele şimdi nişan elbiselerinde de çok sık rastlıyoruz. Zengin çeşit imkanıyla tasarlanan kabarık nişan elbiseleri kendi içerisinde de farklılıklar barındırıyor. Kat kat, fırfırlı, saten kumaş veya tül gibi çeşitleri bulunan kabarık nişan elbiselerinde genellikle tarlatan kullanılmakta.

  • İlk model tam bir prenses modeli. Belden itibaren kabarık ve sade tülden oluşan bu nişanlıklar 2017 trend modeller arasında ön sıralarda yer alıyor. Bel kısmı drapeler ve göğüs kısmında kullanılan taş işlemelerle göz dolduran bu nişanlıklar, genç kızları hayallerindeki görünüme kavuşturmaya hazır.

  • İkinci model yine kabarık modellerden. Çiçeklerle bezenmiş bu nişanlık modeli bahar aylarında nişanlanacaklar için oldukça hoş. Göğüs kısmında yoğunlaşan çiçekler, eteklerde seyrekleşip, etek uçlarında tekrar yoğunlaşarak hoş bir görünüm oluşturulmuş.

  • Biraz daha sade olan bu modelde, kabarıklık abartılı olmadığı gibi, elbisenin duruşu da A kesim modellere daha yakın tasarlanmış. Düz bir kumaştan oluşan elbise, askılı ve dekolteli olarak düşünülmüş. Belde ince bir kurdele ile hareketlenen elbise, etek uçlarındaki dantelli, ışıltılı işlemelerde ışıltılı bir gürünüm kazanmış.

Balık Model Nişan Elbiseleri

Gelinliklerde olduğu gibi nişan elbiselerinde de balık model esintisi 2017’de devam ediyor. Daha sade ve tek renk tasarlanan balık model nişan elbiseleri, verdiği zarif görünümle vücuduna güvenen gelin adaylarının gözdesi durumunda.

  • Balık model nişanlıklarda tül ve dantelin birlikteliği gerçekten göz dolduruyor. Diz üstünden itibaren bollaşan tüller, yukarıdan aşağıya dantellerle bezenerek gösterişli nişanlıklar oluşturuluyor. Pembe ve pudra renklerle yumuşak bir görüntü isteyenler için bu nişanlıklar ideal.

  • Sadelikten vazgeçemeyenler içinse düz kumaştan tasarlanan balık model nişan elbiseleri, kuyrukla tamamlanarak asil bir havaya bürünmüş. Kollarda düşük askı şeklinde tasarlanan taşlı detaylar elbisenin ışıltısını verirken, sadeliğine bir hareket de katıyor.

  • Balık model elbiseden vazgeçemeyen ancak gösterişi seven bayanlar için de ışıl ışıl tasarımlar mevcut. Baştan aşağıya ışıltılı tasarlanan bu elbiseler, misafirlerin dikkatlerini üstüne çekecek şekilde tasarlanmış.

Tesettür Nişan Elbiseleri

Tesettür nişan elbiseleri de 2017’de sade ve gösterişli olmak üzere ayrılıyor. Zevklerin ve renklerin farklı olması sebebiyle pek çok farklı model tasarlanmış.

  • İlk model tülden oluşan sade ancak uçuş uçuş görüntüsüyle ve belde ve omuzdaki taşlı detaylarıyla göz dolduran hoş bir elbise. Omuzdan ve belden sarkan tül, yürürken çok hoş görünüm verirken, drapeli tasarım elbisenin modernliğini pekiştiriyor.
  • Bu senenin trendleri arasında incili modeller de çok tercih ediliyor. İncinin elbiseye kattığı naif ve gösterişli hava nişan elbiselerinde de kullanılmış. Sadeliğe zarafet katmak inci ile çok kolay.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*