Nike Kadın Eşofman Altı Modelleri

Nike Kadın Eşofman Altı Modelleri Resimleri (10)

Ülkemizde ve dünyada en çok takip edilen futbol sporuyla ilgili sektörlerde yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla ve diğer spor dallarıyla ilgili kişilerle, sporcularla ve ünlü spor kuruluşları ile yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla sıkça gündeme gelen Nike markası ürettiği kaliteli ürünlerle de marka olmanın gereğini yerine getirmektedir. Rahat giyinmekten hoşlanan birçok kadın günlük kullanımda veya ev içi kullanımında pantolon yerine eşofman altı modellerini tercih etmesinden yola çıkarak hazırlamış olduğu eşofman altı modelleri ile büyük ilgi toplayan marka bu konudaki üretimine her yıl yeni modellerle katkı sağlamaktadır. Nike eşofman altı modelleri arasında en çok beğenilen modellerin üretimini gerçekleştirirken, spor giyiminde ayakkabıdan tişörte, çantadan toplara, terlikten diğer spor malzemelerine varana kadar neredeyse tüm spor kategorilerine ait ürün ve yan ürünlerin üretiminde büyük söz sahibidir. Böylece dünya çapında büyük bir satış ağına ulaşan Nike’ın marka değeri ise paha biçilemez durumdadır.

Nike kadın eşofman altı modelleri hangi tasarımlardan oluşmaktadır?

Spor giyim konusunda hassas davranan Nike markası özellikle kadın giyiminde oluşturduğu modeller konusunda çok iyi bir tasarımı ortaya koymaktadır. Çizimi yapılan kıyafetlerin en kaliteli malzemelerle üretiminin gerçekleşmesi de markanın değerini koruyan ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Nike bayan eşofman altı modelleri genel olarak siyah renkten oluşturulsa da beyaz bordo gibi farklı renklerden oluşturulan eşofman altı modelleri de bulunmaktadır.

Bazı eşofman altı modellerinde model tek renkten oluşmasına rağmen modelin çizgileri eşofman altının tercih edilmesi için yeterli olmaktadır. Nike ürünlerinin tamamına yakınında olduğu gibi büyük Nike amblemi eşofman altının genel olarak sol bacağının üst kısmına yerleştirilmektedir. Kimi modellerde bel kısmında lastiğin yanı sıra kalın bir iplik geçirilmektedir. Kimi modellerde ise bel kısmı sadece lastikten oluşmuştur.

Nike kadın eşofman altı modelleri son yıllarda kalın bel kuşağına sahip modellerle sektörde oldukça iddialı bir yere gelmiştir. Bu tarz modeller eşofman altı modellerindeki klasik görünümden kurtularak modelin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Kalın bel kuşağına sahip modellerde beldeki lastikli kısım renkli tasarlanarak modelin sıradan görünmesinin önüne geçmiştir. Bazı modellerde ise kalın bel kuşağı fazla geniş tutulmaz ve eşofmanın orijinal renginde tasarlanmaktadır. Çoğu eşofman altı modellerinde yan cep bulunurken bazı modellerde cep bulunmaz.

Spor giyimde sayılı markalardan olan Nike her yıl ürettiği modellerle gündeme oturmakta ve bu sektörde hep zirveyi temsil etmektedir. Geçmişten günümüze hedefini yükseklerde tutan marka gelecek yıllarda da istikrarlı bir grafikle yükselişini devam ettirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*