Nidola Keçi Sütü Kullananlar, Yorumları

Sizler için severek tükettiğim nidola keçi sütü hakkında yorumlarımı yazmaya karar verdim. Son zamanlarda keçi sütü hakkında çok fazla yorum ve açıklama ile karşılaştığım için sadece kendi yorumlarımı aktarmaya çalışacağım. Dilerseniz alışveriş bölümünden daha fazla konu hakkında bilgi sahibi olabilir yada aklınızda bir soru işareti bulunuyorsa forum bölümünden bilgi paylaşımında bulabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım…

Öncelikle bu yazıyı bebeği için keçi sütü almak maksadıyla okuyan takipçilerimiz için şunu hatırlatmak istiyorum. Beslenme konusunun önemi herkes tarafından malumdur kesinlikle doktorunuzun onayı olmadan bebeğinizin beslenme alışkanlığını değiştirmemenizi öneririm. Bu konuda yetkili biri olmadığım için şunu kullanın yada kullanmayın diyemem ama bu konuda en doğru bilgiyi hekiminizden almanız gerektiğini hatırlatabilirim.

Asıl konomuz nidola keçi sütü olduğu için çok dağıtmadan başlayalım isterseniz. Oldukça lezzetli ve yoğunluğu gayet hoş bir ürün olmuş. Ben bu ürünü ebebek adresinden satın aldım. Kısaca bir araştırma yaptığım zaman başka web siteleri üzerinden de alışveriş yapabileceğinizi belirtebilirim.

Yoğunluktan bahsetme sebebime gelecek olursak: Daha önce farklı bir markanın ürününü kullandığım zaman çok akışkan (adeta içine su katılmış gibi) bir keçi sütü satın almıştım. Nidola keçi sütü oldukça lezzetli ve ideal yoğunluğa sahip bir süt diyebilirim.

Genel özelliklerine bakacak olursak kalsiyum miktarı çok daha fazla olduğu için keçi sütünün kullanımının önerildiğini, bu sayede kemik gelişimine daha fazla katkı sağladığını belirtebiliriz. İçeriğinde barındırdığı vitamin ve minerallerin inek sütüne oranla daha yoğun olduğunu da söylemek gerekiyor. Bunlar arasında b1 ve b2 vitaminin yanı sıra A vitamini ve magnezyumda bulunuyor.

Keçi Sütünün Farkı Nedir

Keçilerin beslenme alışkanlığı diğer küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan farklıdır. Herkes tarafından bilindiği üzere başına buyruk ve istediği gıdayı yemeyi seven bir hayvan olduğu için keçilerin sütünün daha faydalı olduğunu düşünmüşümdür. Okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla bu durumun benim düşündüğüm gibi olduğunu söyleyebilirim. Bu bakımdan keçi sütüne başlamayı düşünenler için nidola keçi sütü tavsiye edilebilir.

Nidola Keçi Sütü Yorumlar

Kendi fikrimi yazacağımı söylemiştim ama sizin de bu konuda eklemeyi düşündüğünüz bir şey varsa lütfen yazmayı ihmal etmeyiniz. Yorum bölümüne yazacaklarınızı yazıyı güncelleyerek burada yayınlamaya çalışacağım.

  • Nidola keçi sütü Nazilli’de üretiliyormuş.
  • %100 keçi sütü satan firmanın ürünlerin kampanyalı olarak e bebek adresinden satın alabilirsiniz. Başka web sitelerinde de ürün hakkında bilgi sahibi olabilir ve diğer ürünlere ulaşabilirsiniz.
  • 1 litre fiyatı 10 tl civarına satılıyor.
  • Daha uygun fiyatlı keçi sütleri de var ama ben birkaç tl fazla olsun kaliteli olsun diye düşünüyorum.
  • İnternetten kampanyalı ve çoklu alımlarda bu ürünün daha ekonomik bir şekilde ulaştığını test ettim onayladım.
  • Şu an için 6 litre tüketebildim tatlılarda bile keçi sütü kullanmayı düşünüyorum. Oldukça lezzetli olduğunu söyleyebilirim.
  • Başta biraz lezzeti farklı gelse de çabuk alışıyorsunuz.
  • Her ne kadar yazının başında bebek için kullanma konusunda doktorunuza danışın desem de bende bebeğim için keçi sütlü bebe bisküvisi kullandığımı da belirtmek istiyorum.

Uzun lafın kısası keçi sütü kullanmak istiyorsanız nidola keçi sütü bir şansı hak eden güzel bir ürün piyasaya sürmüş diyebiliriz. Bu konuda yorumlarınızı merak ediyoruz. Herkese mutlu haftalar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!