Network Kazak Modelleri 2015 – 16 Sonbahar – Kış

Network Kazak Modelleri 2015 16 Sonbahar Kis Resimleri
Network Kazak Modelleri 2015 - 16 Sonbahar - Kış

Bayanlar, kıyafet seçimlerinde, her zaman modern ürünlere göz atmak isterler. Bu konuda bayanların tercihleri arasında olan network kazak modelleri, modern ve zamansız bir stilin, tercihleri arasında yer alıyor. Limited, Touch, Black gibi serileri ile bayanlara destek olan Network, son bahar ve kış koleksiyonları ile birbirinden farklı ürünlerini, kullanıcılarına sunuyor.

Triko çeşitleri hakkında

Bahsedilen network kazak bayan ürünleri ile triko çeşitlerinde, oldukça fazla ürünler ortaya çıkarmıştır. Biraz fiyatları yüksek olsa da, kalite ön plana geldiğinde, modernliğin ve şıklığın bir numaralı adresi olabilir.

Fiyatlar hakkında

Eğer ki kısaca, network kazaklar kapsamında ürünlerin fiyatlarından bahsedecek olursak, 199 TL’den başladığı bilinmektedir. Bu fiyat içerisinde olan kazaklar, normal kalıpta olup, V yaka ve viskon kumaştan üretilmiştir.

Bunların yanı sıra en pahalı ürünü ise, network kazak fiyatları 329 TL olup, yünlü bol kesim kazaklardan olmuştur. % 50 yün kullanılan bu kazaklar, dik yaka ve smart casual tasarım ile bayanlara sunulanlar arasındadır. Modellere göz atarak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Network Bayan Kazak 2015 – 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*