Network Gömlek Bayan Yeni Sezon Modelleri

Network Gomlek Bayan Yeni Sezon Modelleri Resimleri
Network Gömlek Bayan Yeni Sezon Modelleri

Bayan gömlekleri, yine bu yılda, geçtiğimiz yıllarda ki gibi, stilinizin bir paçası oluyor. En güzel ipek, desenli ve klasik modellerden destek almak için, network gömlek bayan kategorisine göz atabilirsiniz. Bahsedilen kategori içerisinde yer alan bayan gömlekler, sezonun en gözde modelleri arasında olduğundan dolayı, oldukça fazla talep görüyor.

Gömlek çeşitleri hakkında

Her ne kadar çok fazla çeşit olsa da, bayanların tercihleri bazı dönemlerde kısıtlı olabilmektedir. Eğer ki, network gömlekler arasından, Jean, pamuklu ya da ipek gömlekler seçmek istiyorsanız, adresiniz doğru. Çünkü network modeller arasında bunlara ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Bayan gömlek fiyatları

Seçmek istediğiniz network jean gömlek fiyatlarından bahsedecek olursak eğer, dar kalıbı ile tüm bayanların sahip olabileceği bir parça olarak tanımlanmıştır. Fiyatı ise, 259,00 TL olarak belirlenmiştir.

Tüm diğer network bayan gömlek fiyatları hakkında bilgiler ise, en pahalı olarak, 349,00 TL olurken, en ucuz network gömlek ürünleri ise, bayanlara, % 100 pamuk ve çizgili dokuma kumaşları ile birlikte, % 75 indirim kampanyasından dolayı 59,75 TL ile sunulmaktadır.

[wp_ad_camp_1]

Zara Bayan Gömlek Yeni Sezon Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*