Network Erkek Kazak 2015 – 16 Sonbahar – Kış

Network Erkek Kazak 2015 16 Sonbahar Kis Resimleri
Network Erkek Kazak 2015 - 16 Sonbahar - Kış

Kış aylarında olmamıza bağlı olarak, 2015 ve 2016 sezon ürünlerine göz atmak her bireyin yaptıkları arasındadır. Sizlerde, bu ürünler arasında, network erkek kazak modelleri ve çeşitlerine göz atarak, kış aylarını daha sıcak ve huzurlu geçirebilirsiniz.

Peki, network erkek kazak çeşitleri arasında nasıl modeller yer alıyor ve fiyatları nasıldır biliyor musunuz? Sizlere bu konuda kısaca bilgiler vererek yardımcı olalım.

Model ve fiyat seçenekleri

Erkekler için özel üretilen sonbahar ve kış koleksiyonlarında bulunan network kazaklar, takım elbiselerin içerisinde bile kusursuz görülebilirken, erkeklerin stillerini oluşturmasında her zaman kurtarıcı rol oynuyor. 60,00 TL’den başlayan fiyatları olduğu gibi, % 100 yün ve smart casual tasarıma sahip olan kazaklara da 299,00 TL gibi bir fiyat ile ulaşabilmek mümkündür.

Yine, network kazak fiyatları, daha uygun ve ürünler daha kaliteli olsun istiyorsanız, % 50 yün % 50 akrilik olan, limited serisi ve İtalyan malı olan ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. V yaka dokuma kumaş olan bu kazaklar ise, yaklaşık olarak 119,00 TL ile müşterilerine ulaştırılmaktadır.

[wp_ad_camp_1]

Network Erkek Kazak 2015 – 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*