Mustela Bebek Kremi Kullananlar

Hatırlarsanız kısa bir süre öncesinde Medela biberondan bahsetmiştik. Bazı markaların olumlu olarak yorumlanmayı hak ettiğini düşündüğüm için sizi şimdide mustela kalitesi ile tanıştırmak ve marka hakkında bildiklerimi aktarmaya devam etmek istiyorum. Mustela bebek kremi kullananlar ve özellikleri hakkında yaptığım araştırmalar (birazda kendi yorumum) ile yazıma devam etmek isterim…

Mustela Krem Kullananlar

Öncelikle markanın nemlendirici, pişik önleyici ve yatıştırıcı kategorisinden birbirinden farklı krem seçenekleri olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de oldukça özenli ve hızlı bir şekilde hareket ediyorlar. Şu ana kadar Mustela markasını satın aldığım hiçbir mağazadan pişman ayrılmadım. Çoğunlukla indirim çekleri ve/veya hediye çekleri göndermektedirler.

Mustela Merhaba Bebek Seti

İçeriğinde yer alan ürünlerin, bebeğinizin ihtiyacı olan tüm seçenekleri bir arada size sunduğunu söyleyebiliriz. Pişik kremi, nemlendirici vücut losyonu, yenidoğan şampuanı ve masaj yağı bulundurmaktadır. Set olarak satın almanız durumunda ayrı ayrı aldığınıza oranla son derece ekonomik bir satın alma gerçekleştireceğinizi belirtebilir.

Mustela Pişik Kremi

En çok satılan ve internette en çok aratılan ürün budur. Bu ürün diğer pişik kremlerine oranla biraz daha yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır. Kaliteli olması ve orijinal olması nedeniyle mustela pişik kremi internet ve sosyal medya da çok sık adından bahsedilen ürünler arasında yer alır. Normal pişik kremleri gibi kullanılır.

İnternette yer alan olumsuz yorumların büyük bir kısmı mustela pişik kremini ileri pişiklerde kullanan kişilerde ortaya çıkar. Bu sebeple söz konusu olan pişik kremi olduğunda mantıklı bir seçenek ve zamanında kullanmak gerekebilir.

Bilindiği üzere normal pişiklerin ileri seviyelerinde pişik kremleri pek etki etmemektedir. Bunun dışında bazı yorumlarda gördüğüm bir olumsuzluğun altını çizmeden geçmek istemiyorum. Öncelikle bu markanın bazı kullanıcılarının yeni doğan bebekte kullanmalarının ardından bebeklerinin pişik olduğuna dair bir takım açıklamalar yaptığını gördüm. Bu durumun gerçeklik payını bilmiyorum. Ben bebeğimde kullanırken herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Bu konuda sizden gelen yorumlarla bu yazıyı güncelleyeceğimi de belirtmek isterim.

Neden Mustela Kullanmalı/Kullanmamalı

Hepsinden önemlisi markanın son derece kaliteli ve ayrıcalıklı olduğunun altını çizmekte fayda var. Orijinal ürün kullanılması durumunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bunun dışında farklı ürün seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz zaman markalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*