Multimalt Hurma Suyu Nasıl – Hurma Suyu Yorumları

Dün tanıştığım bir ürünle ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum. Bebeğime alışveriş için Joker mağazalarını dolaşırken anonslarda dikkatimi Multimalt hurma suyu çekti. Şimdilik (06/06/2019 tarihi) 3 al 2 öde kampanyası bulunuğu için daha ekonomik olan bu üründen birkaç tane satın alıp deneme fırsatı buldum. Şimdi yorumlarımı sizinle paylaşmak istiyorum.

Multimalt Hurma Suyu Yorumları

Öncelikle hurmanın anne sütünü etkileri hakkında bilgi sahibi olmayanınız yoktur. Hurma suyu şeklinde bir içeceğin şimdiye kadar aktif bir şekilde satılmıyor olmasını da hep merak ediyordum doğrusu…

  • Güzel bir şişesi var 330 ml olarak satılıyor. Bir teneke kutu kola ile aynı hacimde.
  • %100 arpa maltı ve hurma içeriğine sahip
  • Alkol içermiyor
  • Koruyucu ve renklendirici içermiyor
  • Vitamin ve mineral katkılı
  • Fiyatı 5,99 TL (3 al 2 öde ile fiyatı 4 tl civarına geliyor)

Hurma Suyu Şahsi Yorumum

Öncelikli yorumumun şu olduğunu söyleyebilirim. Hurma zaten lezzetli bir gıda ama fazla tatlı olmuş. Hurma suyunun anne sütüne ne kadar etkili olduğunu bilsem de içmekte biraz zorlandım. O zaman aralığında yeni yemek yediğimi ve normalde şekerli içecekleri sevdiğimi bilmeme rağmen bir şişeyi tamamen bitirmekte çok zorluk çektim. 

İçeriğinde C, B1, B5, B6, K, D vitaminleri; biotin ve çinko bulunduğu için oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Şeker ilavesiz olduğu için tüketilmesinin bir sakıncası olduğunu da belirtmek gerekiyor. Görünen o ki hurma suyu oldukça lezzetli aynı zamanda faydalı buna rağmen tüketirken biraz zorluk çekebilirsiniz. Yine de anne sütü ve bebekler için tüketilebilir.

Sonuç Olarak

Hep olumsuz yorum yapıyor olmak istemem. Hurma suyu oldukça lezzetli, biraz tatlı gelebilir. Onun dışında meyve miktarının %100 olması nedeniyle tüketilebilir. Hem şekerli tatlara aşinaysanız ve hoşunuza gidiyorsa denemekte fayda var. Üstelik şu ana kadar pek hurma suyu benzeri ürünlerle karşılaşmadığımız için iyi bir başlangıç olabilir.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için joker mağazalarına uğrayabilir. Yada internet sitelerine göz atabilirsiniz. Bu konuda siz değerli misafirlerimizin yorumlarınızı da çok merak ettiğimi eklemek istiyorum. Herkese mutlu haftalar diliyorum. Markalar bölümünden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*