Modanisa Ferace Modelleri Sonbahar – Kış 2016

Modanisa Ferace Modelleri Sonbahar Kis 2016 Resimleri
Modanisa Ferace Modelleri Sonbahar - Kış 2016

Feraceler tesettür giyimi tercih eden bayanların çok eski yıllarda dahi günlük hayatta giydikleri kıyafetlerdir. Günümüzde yeniden kendini gösteren feraceler tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesidir. Her ortada rahatlıkla kullanılabilmesi ve oldukça rahat olması, hanımlar tarafından rağbet görmesine sebep olmaktadır. Şimdi birlikte Modanisa ferace 2016 modelleri ve yeni tasarımlara yakından bir göz atalım.

En Yeni Modeller

Feraceler tesettürlü bayanların tercih ettiği bir kıyafet olduğundan dolayı genel olarak siyah, yeşil, lacivert gibi koyu ve ağır renkler tercih edilmektedir. Ayrıca kollarda ve yaka kısmında otantik işlemeler, desenler ve detaylarla da süslenerek her zevke hitap eden modeller ortaya çıkmıştır. Son yıl trendleri arasında ise pötikare desenler, kemer, fermuar gibi detaylar, yarasa kol ve büyük düğmeler gibi ayrıntılar göze çarpıyor.

Uygun Fiyat Ve Ödeme Kolaylıkları Sizin İçin!

Yeni sezonda birbirinden güzel modeller ve şık tasarımlara sahip olmanın bedeli ise sandığınız kadar büyük değil. Modanisa ferace fiyatları 109.90’dan başlayarak 209.90 liraya kadar uzanıyor. Bu sayede herkese, her zevke ve her tarza uygun birbirinden güzel feraceler arasında kara vermek de size kalıyor.

[wp_ad_camp_1]

Modanisa Ferace Sonbahar – Kış Resimleri

4 yorum

  1. modanisanın feraceleri arasında yarasa kollu modeller oluyor. giyim tarzıma hitap edenler olnlar olduğu için ben genelde yarasa kollu ferace alıyoru. bu sezonda var ama çok fazla model gözükmüyor sanki.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*