Missha BB Krem Kullananlar ve Özellikleri

Hassas cilde sahip insanlar için doğru fondötenin bulunması bir hayli zaman alabilir. Bunun sebebi cildinizin alışmaması renginin uyum sağlamaması ve diğer cilt problemleri olarak ön plana çıkabilir. Haliyle uygun olan ürünü bulmak için cildinizi bir süre boyunca deneme tahtası olarak kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi almak için en iyi fondöten markası yazımıza da göz atabilirsiniz.

Missha BB Krem Yorumlarım

Öncelikle kaliteli bir ürün olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Biraz da BB kremlerin tarihçesi hakkında bilgilendirme yapmazsam eksik kalırım diye düşünerek: BB kremlerin bir Alman cerrah tarafından estetik problemi olanlar tarafından geliştirildiğini söyleyebiliriz. Sonrasında Missha’nın hemşerisi olan Koreliler tarafından formül yapısı değiştirilerek herkesin kullanabileceği bir kıvama getirilmiş…

Ben BB krem no 23 kullanıyorum. Kapatıcılık söz konusu olduğunda tam bir fondöten olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Biraz daha orta kapatıcılığa sahip olmasına rağmen oldukça kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Bunu denemeden önce şimdi markasını vermek istemediğim pek çok BB krem denedim ama tam kapatıcılık bakımından bu üründe karar kıldığımı da özellikle belirtmekte fayda görüyorum.

BB Kremin Farkları Neler

Farklı bir yazımızda BB krem ile CC krem arasında ki farkları yazacağız. Yine de kısaca değinmek gerekirse birinin cilt kapatıcılıkta hayat kurtarıcı olduğunu söyleyebilirken diğerinin renk farklılıklarında daha sık kullanıldığının altını çizebiliriz.

Bir diğer farkı ise bu ürünün daha kullanışlı olması ve krem kıvamına sahip olmasıdır. Bir süredir missha bb krem kullanıyor olmama rağmen daha önce başıma gelen sivilce problemleri gibi problemlerle hiç karşılaşmadım. Benim gibi hassas bir cilde sahip olanlar açısından bulunmaz bir nimet olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Farklı BB Krem Seçeneklerinden Farkı Ne

Öncelikle Koreliler tarafından geliştirildiği için Missha ürünlerinin çoğunlukla beyaz tenlilere uygun ürünler olduğunu söylemekte fayda var. Kapatıcılığının orta seviyede olmasına rağmen cilt renginize uyum sağlaması durumunda çantanızdan ayırmak isteyeceğiniz bir ürün haline gelebiliyor.

Bunun dışında küçük bir pakete sahip olmasına rağmen son derece kaliteli bir ürün olduğu için aylarca bu ürünü kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında BB krem markası söz konusu olduğunda pek çok youtuber ve internet adresinde olduğu gibi bu markanın avantajlarından bahsedildiğini gözlemleyebiliyoruz. Haliyle uzun yıllar boyunca bu ürünü kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!