Miss Defne Gelinlik Modelleri 2015 Koleksiyonu

 Miss Defne Gelinlik Modelleri 2015 Koleksiyonu

Gelinlik giymek her kadınının birgün gerçekleştirmek istediği rüyasıdır. Hayatınızın aşkına evet dediğiniz günde tüm gözler üstünüzde olacaktır. 1995 yılında İzmir’de kurulan ve gün geçtikçe hızla büyüyen gelinlik markası Miss Defne gelinlik modelleri 2015 koleksiyonu ile sizleri mutlu gününüze hazırlamak için bekliyor.

Gelinlikte ilk akla gelen marka Miss Defne

Miss Defne Modaevi olarak yola çıkan firma bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapar hale gelmiştir. Ülke genelinde de bayilikleri olan Miss Defne adeta gelinlik denince akla ilk gelen marka olmayı başarmıştır. Miss Defne gelinlik modelleri 2015 yılında da bizleri kendisine hayran bıraktı. Seçim yapmakta belki de en çok zorlandığımız kıyafet olan gelinliğin yüzlerce modelini bünyesinde barındırıyor.

Her yıl olduğu gibi bu sezon için hazırlanan koleksiyonlar da oldukça dikkat çekici. Miss Defne gelinlik 2015 deyince aklımıza ilk gelen koleksiyonlar Floral, Aura, Dorlion ve Symrna. Gelin birlikte Miss Defne gelinlik için hazırlanan bu koleksiyonlara bir göz atalım.

2015 Floral koleksiyonu

Floral koleksiyonunda bizi dantelin büyüsü karşılıyor. Çiçeklerden oluşturulmuş dantel detaylar tül kullanılarak çok zarif bir görünüm oluşturmuş. Straplez modellerde de göğüs bölgesi dantelle işlenmiş gelinlikler oldukça hoş. Fiyonk da bu koleksiyonda sıklıkla kullanılan detaylar arasında. Tamamı dantel işlemeli kruvaze göğüs dekolteli ve kloş etekle son bulan modele hayran kalmamak elde değil. Bu modellerde saçınızı bir taçla süsleyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Miss Defne Floral Gelinlik Modelleri 2015 Resimleri

Miss Defne Floral Gelinlik

2015 Dorlion koleksiyonu

Dorlion koleksiyonuna geldiğimizde taşlarla işlenmiş çiçeklerin süslediği modeller dikkat çekiyor. Kalça altına kadar üste oturan taş işlemeli straplez üst, altta kabarık tül etekle tamamlanmış. Sırtı çapraz bağcıklı, fiyonk kemerli model ise düğününde haylaz görünmek isteyenlerin tercihi olabilir. Sıkı yapılmış bir topuzla gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Miss Defne Dorlion Gelinlik Modelleri 2015 Resimleri

Miss Defne Dorlion Gelinlik

2015 Symrna koleksiyonu

Symrna koleksiyonunda da asalet kelimesinin modellere yansımasını görüyoruz. Kısa eldivenle tamamlanan büzgülü straplez üste oturan model adeta bir İngiliz lady havası katmış. Hakim yaka uzun kolları dantelli sade görünümlü model bana Lady Diana’nın evlilik törenini anımsattı. Bu sezon her yerde karşımıza çıkan midi boy etek de bu koleksiyonda gelinlikte hayat bulmuş. Tercihinizi bu koleksiyondan yapacaksanız dağınık topuz bir saç modelini kullanarak bu sadeliği tam gösterişli hale getirebilirsiniz.

Miss Defne Symrna Gelinlik Modelleri 2015 Resimleri

Miss Defne Symrna Gelinlik

2015 Aura koleksiyonu

Aura koleksiyonu ise daha sade ve elegant modellerden oluşmuş. Üst kısım korse, etek kısmı kat kat tüllü modeller ve özellikle zayıf minyon tipli kadınların tercih etmesi gereken dar inip sonradan genişleyen eteği olan ince dantel detaylı modeller göze çarpıyor. Doğal görünümlü açık bırakılan bir saç modeli Aura gelinliğinize en çok yakışacak tercih olacaktır.

Miss Defne Aura Gelinlik Modelleri 2015 Resimleri

Miss Aura Dorlion Gelinlik

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın