Miss Defne Gelinlik Modelleri 2014

miss-defne-gelinlik-modelleri-2014 resim

Gelinlik, bir kadının hayatında giydiği en özel kıyafettir. Her genç kızın hayallerini süsleyen bir abiyedir gelinlik. Bu abiyenin giyildiği an ise onun için en özel andır. Durum bu kadar özel ve bir o kadar da önemli olunca, seçilecek elbisenin önemi daha da artmaktadır. Rüya gibi anların yaşandığı o güzel zamanlarda, görülen rüyanın perisi olmak için en uygun gelinlik modelini seçmek gerçekten zor iştir. Bu doğrultuda yaptığı işin ne kadar özel bir iş olduğunun farkında olan Miss Defne Gelinlik Modelleri 2014 kreasyonuyla bu senenin en güzel gelinlerine ne kadar şanslı olduklarını hissettirecek modeller sunmaktadır.

Miss Defne gelinlik modelleri nelerdir?

Evlilik öncesi gelinlik seçimi kadınlar açısından bakıldığında her zaman için sorun olmuştur. Gelinliği seçerken sadece kendisine yakışması yetmez. Seçilen gelinliği damat adayının da beğenmesi gerekir. Ayrıca seçilen gelinliğe uygun saç modeli, gelin çiçeği, gelinliğin kuyruğunun olup olmayacağı, olacaksa ne kadar uzunlukta olacağı, damatlığın gelinliğe uydurulması ve daha birçok sorun gelinlik seçimi öncesinde, seçiminde ve sonrasında gelin adayını beklemektedir. Tüm bunların yanında onlarca çeşit gelinlik modeli yüzünden seçim daha da zorlaşmaktadır. İşte tam da bu noktada Miss Defne gibi gelinlik modelleri konusunda adından söz ettirmiş markalar devreye girmektedir. Miss Defne gelinlik modelleri konusundaki ustalığını her sezon daha da geliştirerek ortaya koymaktadır.

Miss Defne tarafından üretilen gelinlik modellerinde neredeyse her türlü gelinlik modeline rastlamak mümkündür. Bir gelinlik modelinde istenebilecek tüm ayrıntıları bir arada bulabileceğiniz gelinlikleri, bu markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Straplez gelinlik modellerinden tek kol askılı gelinliklere, kabarık gelinliklerden düz etekli gelinliklere ve hatta renkli gelinlik modellerine Miss Defne gelinlik modelleri arasından ulaşmak mümkün olmaktadır.

Miss Defne, ürettiği gelinlik modellerinde beyazın farklı tonlarını kullanmaktadır. Müşterinin isteğine göre özel dikim de yapan firma beğenilen modeller üzerinde değişiklik istenilen yerler varsa bu konuda da gelin adaylarına yardımcı olmaktadır. Oldukça ilginç gelinlik tasarımlarını bu sene piyasaya sunan şirket mutlak müşteri memnuniyeti için her türlü girişimde bulunmaktan da kaçınmamaktadır. Sırt ve göğüs dekoltelerinin bulunduğu gelinlik modelleri arasında dekolteli kısımlarda tül ile örtülen modeller bulunmaktadır. Bazı gelinliklerin etek kısmında farklı figürler işlenmiş, bazı gelinlik modellerde ise eteğin üst kısmı dar bırakılırken alt kısmı kabartılarak hoş görünümlü bir model elde edilmiştir.

Gelinlik konusunda yılların verdiği tecrübe ve geniş ürün seçenekleriyle müşterilerine özel olduklarını hissettiren Miss Defne, seneler sonra gülümseyerek hatırlanacak hatıralardan en güzelini ürettiklerinin bilincinde olarak hareket etmektedir. Bundan sonra birbirinden güzel gelinlik modellerini mağazaların vitrinlerinde görebileceğimiz Miss Defne her zaman daha iyisini vadetmektedir.

Ayrıca yeni yılda Miss Defne tarafından tasarlanan Gelinlik Modelleri 2015 Koleksiyonu” href=”https://www.kadindenince.com/miss-defne-gelinlik-modelleri-2015-koleksiyonu/”>Miss Defne gelinlik modelleri 2015 koleksiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.
[wp_ad_camp_1]

68 yorum

 1. Miss defne aklımda gelinlik modelleri konusunda güzel fikirler oluşturdu… bu sitede istediğim gibi hem nişanlık hem de gelinlik modelleri bulabildim.

 2. modellerde siyah gelinlikte var gerçekten şaşıtrıcı bi tasarım. ama ben gelinliğin saflığı yansıttığını düşündüğüm için beyaz alıcam kesinlikle miss defne gelinlikler hoş gözüküyor. ancak fiyatları konusunda bilgi vermemişsiniz.

 3. uzun süredir gelinlik modeli araştırıyorum sonunda istediğimi miss defne gelinlik modelleri arasında buldum. 3 model aklıma yattı, sanırım bunlardan birini diktiricem.

 4. gelinlik modei seçmek zor iş. acaba bu modellerden herhangi birini deneyen ya da yakından gören var mı? miss defne gelinlikleri diğer tasarımlara göre farklı diyolar ama tam olarak kesin bir bilgi edinebilir miyim? acaba satın alan ya da yakından görenlerden? teşekkürler.

 5. mercan hanım merhaba öncelikle. miss defne gelinlik modelleri arasından 3 ya da 4 modeli inceleme fırsatım oldu. modellerden oldukça şık tasarımlara sahip. bir de modellerin üzerinde ince işlemeler harika tasarımlar meydana getirmiş. yakında evlilik gibi bir planınız varsa miss defne gelinlikleri incelemeden gelinlik almamanızı tavsiye ederim 🙂

 6. 6. modelin benzerini düğünüm için aldım. miss defne gelinlikleri arasında en hoşuma giden o oldu. kızlar modelleri daha yakından görün derim 😉

 7. hayatımdan gördüğüm en güzel gelinlik modellerini miss defne tasarlıyor helal size gerçekten oldukça güzel gelinlik modelleri ortaya çıkarmışlar. bu ara düğünüme de az kaldı kesinlikle miss defne gelinlik modelleri arasından birini gelinliğim yapmak istiyorum

 8. ortalıkta o kadar fazla gelinlik modeli var ki bu yazıyı görene kadar hiçbirinin gözümde değeri yoktu. ama miss defne gelinlik modelleri arasında gezinirken tekrar evlenesimgeliyor 🙂

 9. Hiçbir gelinlik modele bakarak alınmaz, fakat biz kızlar öncelikle modele bakıyoruz.:-)Sitenizi çok beğendim özellikle miss defne gelinlik modelleri gelinlik konusunda çok çeşitli fikirler veriyor.Hazırlayanların emeğine sağlık:-)

 10. uzun zamandır gelinlik modellerini inceliuorum. miss defne gelinlik modelleri de oldukça ilgi çekiciymiş. tercih edebileceklerim arasına bu modellerden de bazılarını aldım. emeği geçenlee teşekkürler.

 11. geçen yıl kuzenim miss defne gelinlik modelleri ile evlendi. beğendiği gelinlik çok yakışmıştı, adeta peri kızı gibiydi. bu modellerin her biri cidden birbirinden harika.

 12. gelinliğim kesinlikle miss defne gelinlik modelleri arasından biri olmalı. aksi taktirde evlenmek istemiyorum. bu modeller bir harika. ancak tek bir sorun var seçmek zor. hala karar vermedim ve düğünümde hangi modeli giyeceğimi bilmiyorum :((((

 13. gelinlik modelleri araştırırken konunuza rastladım. acaba miss defne gelinlik modelleri için belirli bir fiyat ortalaması verebilmeniz mümkün müdür? saygılar.

 14. gelinlik modellerinin her biri çok güzel. ancak 8. modele hayran kaldım. miss defne gelinlik modelleri ile gelinliğin konusunda yeni tasarımlar görme şansını elde ettim diyebilirim 🙂

 15. uzun zamandır gelinlik araştırıyorum. miss defne gelinlik modelleri arasında beğendiğim bazı tasarımlar var ancak fiyatlar konusunda bilgi almak istedim. mümkün mü?

 16. 48. gelinlik modelini çok beğendim. düğünüm için düşünebilirim. miss defne gelinlik modelleri konusunda verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 17. ben gelinliğimi miss defne gelinlik modelleri arasından seçtim. harika bir düğün geçem oldu. miss defne modelleri gerçekten harika ve şık modeller içeriyor.

 18. Yazın yapacağım düğünüm için çok güzel modeller var miss defne gelinlik modellerinde, birçok arkadaşıma da tavsiye ettim.:-) merak ettiğim tek konu fiyatları hakkında nerden bilgi alabilirim?şimdiden teşekkürler..

 19. Aslında ilkbaharda düğün yapmayı planlıyoruz fakat gelinliği çoktan seçtim bile:( buradakileri gördükten sonra miss defne gelinlik modellerine neden bakmamışım diye soruyorum kendime

 20. bu kadar harka modeli bir arada görmemiştim. miss defne gelinlikleri cidden harika tasarımlara sahip. 3,5 ay önce evlendim ve keşke bu modellerden birini seçseydim diyorum şu an 😐

 21. geçtiğimiz yıl arkadaşım düğünü için miss defne gelinlik modelleri konusunda araştırma yapmıştı. nasıl bir gelinlik alacağını bilmediği için gezmediğimiz yer kalmadı. sonunda ortak bir arakadaşımız miss defne modellerine bakmadan gelinlik alma diyince miss defne modellerini araştırdık ve sonunda kararımızı miss defnede verdik 🙂 2 ay sonra benimde düğünüm var ve bende miss defnenin yeni modellerine bakmadan gelinlik almicam 🙂

 22. yaklaşık 4 aydır düğünüm için gelinlik araştırıyorum. genellikle henna ve akay gelinlik modelleri üzerinde detaylı araştırmalar yaptım. ancak bu konuya rastladıktan sonra miss defne gelinlik modelleri de ilgimi çekti ve bu markaya da bakmaya karar verdim. fiyatlar konusunda bilgi vermemişsiniz, bu yüzden özellikle bir mağazaya gidip yakından incelemek istiyorum. burada yer alan miss defne gelinlikler gerçekten ilgi çekici gözüküyor. tabi bir de mağaza içerisinde yakından görmekte fayda var. acaba miss defne modellerini düğününde giyen ya da tavsiye eden var mı öğrenmek istedim. yakından inceleme fırsatı olan arkadaşlar bilgi verebilir mi mümkünse?

 23. Gülnaz hanım ben 6 yıl önce miss defne gelinlik modellerinden bir gelinlik modeli seçtim ve o zamanda çok yüksek fiyatlar yoktu tahmin ediyorum kişuanda sizi üzecek rakamlar yoktur.

 24. miss defne gelinlik modelleri dediler metettiler nete girip bakmak istedim. oldukça şık tasarımlarmış. kızlar genelde bu tür gelinlik modelleri seçtiğini söylediler, ancak çevremde miss defne gelinlikleri alan çok kişi görnedim diyebibilirm. fiyatları ne kadar ki bu modellerin

 25. miss defne gelinlik modelleri arasında benimde gelinliğimi gördüm o eski günlerim aklıma geldi çok hüzünlendim 🙁 şimdi gine evlensem miss defne gelinlik modellerinden seçim yapardım.

 26. arkadaşlar miss defne gelinlik modelleri çok pahalı diyolar. bilmiyorum ne kadar doğru yorum atanlardan fiyatlar konusunda bilgi verebilecek var mı acaba?

 27. Miss defne gelinlik modellerini inceledik süper modeller var. Bence en güzel gelinlik tasarımi yapanlar arasında ilk üçe miss defne gelinlik modelleri girer. 🙂

 28. Aslında yaşım gelinlik modellerine bakacak kadar büyük değil ama ileriki yıllarda evleneceğim zaman miss defneden bir gelinlikle gelin olmak isterim çünkü harikalar 🙂

 29. geçenlerde gelinlik modelleri araştırıyordum ve henna gelinlikle dikkatimi çekmişti. sonra nette biraz daha gezinti yapayım derken miss defne gelinlik modelleri dikkatimi çekti. modellerin her biri harika ve fiyatlar da oldukça ideal gibi geldi bana. bende her genç kız gibi evlenmeyi düşünüyorum ve bu 2 yıl sonra olacka gibi. gelinlik bir kızın en büyük hayali ve o özel gecenin en anlamlı giysisi olduğu için titizlikle seçilmesi gerektiğini düşünüyorum. bu yüzden özenle gelinliklere bakıyorum ve miss defne gelinlikleri de tercih edebileceklerim arasına aldım. yazı için teşkküler.

 30. miss defne gelinlik modelleri yeni sezon ürünleri arasında en fazla çaba sarfedilmiş. bu her anlamda belli oluyor. ben bir kuru temizlemecide çalışıyorum elimden birçok gelinlik modeli geçiyor. bunların yüzde altmışı miss defne gelinlik modeli. bunu bilipde sizlerle paylaşmamak olmazdı herhalde 🙂

 31. uzun zamandır bu kadar güzel modeller görmedim. miss defne gelinlikleri kızların hayallerini süsleyecek gibi gözüküyor. tek düşüncem çok pahalı mı acaba?

 32. miss defne gelinlik modelleri ile bilgi almak istiyorum. Alacağım bilgi yüksek düzeyde profesyonel olması gerek. Bana yardımcı olacaklar cevaplarsa sevinirim. Büyük bir projem var miss defne gelinlik modelleri ile alakalı bu proje de bana yardımcı olan herkesi dahil etmek istiyorum.

 33. Miss defne gelinlik modelleri ile mağazamı resmen donatım süper modeller var bu mağazada miss defe gelinlik modelleri 2015 yeni sezon ürünlerinde elime geçmek üzere İstanbula bekleriz.. 🙂

 34. miss defne gelinlik modelleri arasında onlara benzeyen modelde bir tasarımım oldu bunu kimle paylaşmalıyım ? tasarımı çok seviyorum daha bir çok tasarımım var bilginize…

 35. yaza düğünüm olduğu için miss defne gelinlik modelleri bakmam gereken modeller arasında diye düşündüm ve haksız çıkmadım. eğer fiyatları uygun olursa gelinliğimi miss defneden alıcam.

 36. ben miss defneyi yakından araştırdım. fiyatlar çok pahalı geldi bana. herkes miss defne gelinlikleri başka diyo ama fiyatlar için kimse yorum yapmıyor. herkesin alım gücü olamayabiliyor malaesef.

 37. miss defne gelinlik modelleri bizim için tasarlanmış tamam çok güzel ama çok pahallı yaa 🙁 ne olacak böyle ben bu modeller içerisinde birini çok beğendim almak istiyorum!!!!!

 38. son yıllarda gördüğüm en ii miss defne gelinlik modelleri diyebilirim. öncelerden bu kadar güzel gelinlikler tasarlamıyordu miss defne. ama bu modeller şık ve modern olmuş.

 39. bu sene üniversiteye yerleştim ve tasarımcılık bölümünde okuyorum, buraya geldiğimden bu yana bakış açılarım cidden değişti birşeyleri araştırmaya yöneldim. bu yüzden aklıma ilk her genç kızın hayali olan gelinlik modelleri geldi. miss defne gelinlik modelleri karşıma çıkan ilk seçeneklerden birisiydi. gerçekten süper tasarımlar var bunları gördükten sonra gelinlik tasarımı üzerine çalışmak istiyorum 🙂

 40. 31 mayısta olacak düğünüm için çok güzel modeller var miss defne gelinlik modellerinde:-) insanın birkaç tane alası geliyor, keşke öyle bir imkanımz olsa:-) sonuçta her kızın hayalini kurduğu bir günde ortak istek dünyanın en güzel gelini olmak..

 41. miss defne gelinlik modellerini geçende bir kanalın reklamın da gördüm ve aklıma geldi nette araştırırken farkettim ki en üst düzeyde yeni tasarımların bulunduğu bir gelinlik koleksiyonu. bence ilerde çook duyarız biz bu miss defne nin.

 42. iki sene önce miss defneden gelinlik aldım ve düğünüm harika geçti gelinlik modelim tam istediğim gibiydi. bu modeli sadece miss defne de bulmuştum zaten kendi tasarımlarından etkilenerek yapılmış bir tasarımdı. neyse ben alalı iki sene geçti gelinlik bir köşede boş boş dururken bunun kirlendiğini düşünerek temizlemek istedim ve beceremedim 🙂 kuru temizlemeye de vermek istemiyorum ne yapmalıyım sizce küçük bir temizlik yapsam yeter 🙂 ?

 43. miss defne gelinlik modelleri arasında boğuldum kaldım resmen 🙂 herkes bu gelinlik modelinden alıyor kendine göre bulamasa da bile alıp bizde kendine göre yaptırıyor. çok kaliteli bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor herhalde . bu ara baya tutuldu…

 44. bir genç kızın en özel gününün en şık elbisesidir gelinlikler. düğünüme 4 ay kadar kalmışken aynı şekilde seçim yapmakta bir o kadar zor. bu gelinlikler de harikaymış. ama insan hangisini seçeceğini bilemiyor.

 45. miss defnenin 2016 yılı tasaırmları daha çıkmadı mı? sitenizde de bulamadım. bu yaz haziranda evlenicem miss defneden almak i,stiyordum, ama yni modeller çıkarmayacak sanırım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*