Miss Defne 2017 Gelinlik Modelleri

Miss Defne Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçmek gerçekten çok zor bir iş. Özellikle gelişen moda ve tasarımlar sayesinde zenginleşen modeller arasında kendinizi kaybetmeniz çok mümkün. Tabi gelinliğin güzelliğinden önce kumaşına, kaliteli dikimine de önem veren markaları tercih etmek işinizi bir nebze olsun kolaylaştırabilir. Bu markalar içinde de size bu yazımızda Miss Defne ile ilgili bilgiler sunacağız. Kumaşı ve dikiminin güzelliği ilk bakışta gözler önüne serilen bu marka, 2017’de de yine en çok tercih edilen markalardan biri olacak gibi görünüyor. Tasarım modellerini farklı isimlerle sunan Miss Defne gelinlik, size seçim yapmanızda da kolaylık sağlayacaktır. 2017 için tasarlanan  gelinlik modelleri içinde göze çarpan farklılıklar gelinliklerde kullanılan drapeler ve çiçekler gibi görünüyor. Zengin çeşitlilik sunan markanın birkaç modeline birlikte göz atalım.

Glamour Selection

Bu koleksiyonda 2017 trendleri arasında yer alan, hakim yaka modellerden örnekler görebiliriz. Üst kısımları oldukça dar dikim seçilen gelinliklerde balık modellerde yırtmaç detayına da gidilmiş. Yine bel kısımları drapelerle hareketlendirilen modeller göze çarpmakta. Bunların yanında straplez modeller üzeri transparan dantellerle kaplanarak yarı kapalı modeller de yer alıyor bu koleksiyonda.

glamour-selection

Aura

Aura modellerde de yine drapeler göze çarpmakta, göğüsten itibaren bel de dahil olmak üzere yoğun şekilde kullanılan drapeler gelinliğe hem canlılık hem de güzellik katıyor. Çiçek detaylarına bel kısmında tek ve büyük ya da etek kısmında bol ve dağınık şekillerde rastlıyoruz. Bu modellerde gelin çiçeği genellikle sarı tercih edilerek, gelinlerin ellerinde adeta güneş varmış havası veriliyor.

aura

Dorlion

Dorlion koleksiyonunda, yine çiçeklere rastlıyoruz. Bu defa tek askılı modellerde, askı da dahil olmak üzere çiçeklerle bezenmiş gelinlikler, özellikle de bahar düğünlerinde gelinlerin tercihleri arasında yerini alacak gibi görünüyor. Ayrıca fırfırlı etekli gelinlikler ve taş işlemeli modeller de bu koleksiyonun içerisinde bolca yer alıyor.

dorlion

Smyrna

Farklılık arayanlar için de bu koleksiyona bakmalarını tavsiye ediyoruz. Eldiven detayı ve kısa gelinlikler yanında, incili süslemelere, çiçekli ve drapeli farklı modellere yine bu koleksiyonda rastlıyoruz. Hakim yaka modeller yine 2017 trend gelinlikler arasında yerini alıyor.

smyrna

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*