Milkten Tereyağı Fiyatları (A101 Tereyağı Fiyatları)

Tereyağı konusunda biraz titiz bir insan olmama rağmen A101 markalarını çok beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle Milkten ve Karlıdağ ürünlerinin rekabeti çok hoşuma gidiyor. Hem lezzet bakımından hem de kalite bakımından birbirine çok yakın ve kaliteli ürünler üretiyorlar. Bu ürünler arasında Milkten ürünlerinin kalite bakımından biraz daha standart olduğunu belirtirken Karlıdağ ürünlerinin biraz daha kaliteli olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Milkten Tereyağ Fiyatları 2019

A101 markaları arasında hatırı sayılır bir noktada yer alan bu markaların ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak ve farklı ürün seçeneklerine hızlı bir şekilde ulaşmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizleri de bu adrese davet ediyoruz.

  • Milkten Tereyag 250 gram 9.95 TL
  • Milkten tuzlu/tuzsuz 500 gram: 21.95 TL
  • Milkten 950 gram 41.95 TL olarak belirlenmiştir.

Foruma Göz Attınız mı

Farklı hediye çekleri, indirimler ve anlık indirim bilgilendirmeleri hakkında daha fazlasına ulaşmak için sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Forumumuz sizin güncel olan bilgiye ulaşmanızı sağlamak amacıyla daima günceldir. Daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Farklı olan markaların ayrıcalıklı ürünleri hakkında bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Bizler elimizden geldiğince yeni ürünleri araştırmaya çalışıyor ve bu ürünleri sizinle paylaşmak için zaman harcıyoruz. Bir yorumda olsa bizimle bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız bizi çok memnun ederseniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*