Milkten Labne Fiyatı – Kalorisi ve Diğer Konular (A101 Fiyatları Köşesi)

Kısa bir süre öncesinde A101 marketlerinde yer alan tüm ürünlere yer vereceğimizin altını çizmiştik. Artık hızlı bir şekilde bu ürünlerin fiyatlandırmalarını da yapalım istedik. Bu sebeple önceliğimiz milkten labne fiyatı olsa da kalori ve diğer konu başlıklarına da değineceğiz.

Milkten Labne Fiyatları 2019

Çok fazla konuyu detaylandırmadan, 09/10/2019 tarihi itibariyle yer alan fiyatlandırmaya yer verelim istedik. Piyasada satılan labneler arasında en uygun fiyatlı olanı olarak karşımıza çıkan milkten labne fiyatı: 200 gramlık paketi için 4.25 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da diğer markaların labneleri ile kıyaslandığı zaman oldukça ekonomik bir fiyat aralığıdır. Şeklinde bir yorum yaparsak yanlış olmayacaktır.

Milkten Labne Kaç Kalori

Genel özellikleri itibariyle milkten labnenin 100 gramı için 183 kalori olduğundan bahsedebiliriz. Bunun dışında yine 100 gramlık porsiyonu içerisinde 17 gramı yağ, 3 gr karbonhidrat ve 4.5 gramının’da proteinden oluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bir porsiyonunun yaklaşık olarak %85’ine yakın kısmının yağdan oluşmuş olması da özellikle dikkat edilmesi gereken konu başlıkları arasında yer alır.

Milkten Kimin

Bu soru çok sık sorulduğu için cevaplandırma gereği duyduk. Öncelikle Milkten markası sadece labne ile karşımıza çıkmamaktadır. Labne dışında, tereyağı ve kaymak (rulo ve düz) olarak da pek çok farklı ürünün satışını yapan bir markadır. Bu marka A101 marketleri için ürünlerini hazırlamaktadır. Kısa bir süre içerisinde A101 markaları arasında farklı ürünlerden de bahsedeceğimizi söyleyebiliriz.

Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak ve yorumlarınızı belirtmek isterseniz lütfen forum bölümüne göz atın. Sizin için birbirinden farklı içerikleri orada paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmenize memnun oluruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*