Mesir Macunu Cinsel Etkisi

Yaz aylarında özellikle Manisa ve İzmir civarında pek çok yerde satıldığını gördüğümüz mesir macunu cinsel etkisi ve faydaları saymakla bitirilemiyor. Bunun sebebi içeriğinde barındırdığı baharatların hormonlara etkisi ve özellikle uyarıcı özellik barındırmasına bağlanıyor. Dilerseniz forum bölümünden paylaşımlara devam edebilirsiniz.

Mesir Macunu Cinsel Etkisi Nelerdir

Cinsel gücü artırıcı etkisi baharat baharat incelendiği zaman bile ortaya çıkan bu macununun yaz aylarının gelmesi ile birlikte tüketilmesi tavsiye ediliyor. Her ne kadar cinsel etkisi olarak inceleniyor olsa da gaz açıcı ve cilt rahatsızlıklarına iyi gelici özellikte barındırıyor. Bunun dışında bağırsak florasına da olumlu etkileri bulunuyor. 41 değişik baharatın en önemli özelliği ise uyarıcı özelliğe sahip baharatların olması da diyebiliriz.

Mesir Macunu Faydaları

İştah açıcıdır: Bu özelliğini bağırsaklarda fermantasyona engel olan anasona borçludur. Bu sayede iştahın açılması ile birlikte doğru gıdalar tüketilirse cinsel sağlık açısından da olumlu yansımaları görülecektir.

Mide ağrılarına iyi gelir: Beşbase (Hindistan cevizi tohumlarını saran zar) ve Hindistan cevizinin içeriğinde barındırdığı yağların gücü ile mide rahatsızlıklarına ve ağrılarına iyi geldiği bilinmektedir. Mide rahatsızlığı ve iştahsızlık çekenlerin tüketmesi tavsiye edilir.

Gaz söktürür: Sadece mide ve bağırsak özelliklerini anlatıyormuşuz gibi geldi. Aslına bakarsanız gaz söktürücü özelliğini de çörek otuna borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Bunu dışında hardal tohumu ve havlıcan da hem mide rahatsızlıklarına iyi gelir hem de öksürüğü keser.

Mesir Macunu Sperm Sayısını Artırır Mı

Öncelikle mesir macunun içeriğinde ki şifalı baharatlara dikkat ettiğimiz zaman bir kısmının afrodizyak özelliklerde taşıdığını söyleyebiliriz. Bunlar arasında en çok kullanılan ve en az bilineni hiç şüphesiz karabiberdir.

Erkeklerde Sperm Sayısını Artırmanın Yolları

Bunun için bu baharatların yanı sıra folik asit, A vitamini, likopen içeren gıdaları mesir macunu ile tüketmenin faydası olduğunu söyleyebiliriz. Bu söylediğimiz bitki ve meyvelere gelecek olursak: Ispanak, muz, fındık ve diğer kabuklu yemişler, kırmızı et sperm sayısının artırılmasını sağlayan gıdalar olarak ön plana çıkar. Mesir macunu ise daha çok afrodizyak etkisi ve cinsel güce olumlu faydaları ile akıllarda yerini almıştır. Bu sebepten manisa mesir macunu ile birlikte başka gıdalarında orantılı tüketilmesi gerekmektedir.

Mesir Macununun Kadınlardaki Etkisi

Kullanılan baharatların erkeklerde ve kadınlarda ayrı ayrı etkileri olduğuna dair bir bulguya rastlayamadım. Baharatların büyük bir çoğunluğunun içerik bakımından afrodizyak etkilere sahip olması nedeniyle kadınlarda kullanımının da aynı etkilere sahip olacağını söyleyebiliriz. Yine kadınlarda meni üretimini artırmak ve cinsel güce sahip olmak için bu macundan tüketebilirler.

Mesir Macununun Kullanım Şekli

Doğrudan yenebilen bu macunun alışık olmayan kişilere yarattığı en büyük sorunun dişlere yapışma ve zor çiğnenme olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında gönül rahatlığıyla aşırıya kaçmadan tüketilebilir. Bir diğer tüketim şekli ise sıcak suya atmaktır. Çoğunlukla baharat içerikli olduğu için sıcak suya atıldığı an eriyecek ve farklı bir içeceğe dönüşecektir. Bu şekilde de tüketebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*