Merinos Yatak Odası Halıları 2014

 Merinos Yatak Odası Halıları 2014

Yatak odası tasarımında halıların büyük önemi olduğunu her kadın kabul etmektedir. Ancak güzel halıların tasarımda iyi ve düzgün şekilde yer alması istenirse geniş bir yatak odasına ihtiyaç duyulur. Uygun ölçülerdeki bir yatak odasına, birbirinden güzel halıların serilmesiyle oluşturulan dekorasyon, herkesin evinde görmek isteyeceği türden dekorasyonlardandır. Bu düşünceden yola çıkarak oluşturulan Merinos yatak odası dekorasyonları içerisinde yer alan ve yatak odaları için özel üretilen Merinos yatak oda halıları kalitesi ve şık görünümleriyle kadınların daima gözdesi olmayı bilmiştir. Yatak odalarımızı adeta doğa manzarası kadar güzel hale çeviren bu halıların piyasada tek satış yeri ise Merinos mağazalarıdır.

Merinos markası neden tercih edilir?

Bilindiği gibi Merinos markası dekorasyon sektörüne ilk olarak halı sektör dalıyla adımını atmıştır. Ortaya koyduğu ürünlerle uzun yıllardır çok fazla beğenilen Merinos markası, bu sektördeki başarısını mobilya sektörüne de taşımak amacıyla girişimlerde bulunarak 2004 yılında mobilya faaliyetlerine de başladı. O günden bu yana tıpkı halı sektöründeki başarısını andırır şekilde ilerleyen Merinos mobilya, yılların getirdiği tecrübeyle mobilya sektöründe de sektörün önde gelen markalarından olmayı bildi. Merinos mobilya, asıl işi olan halıcılıktaki başarısını kısa sürede mobilya sektöründe de tekrarlayarak gerçekleştirilmesi zor bir iş de başardı. Böylece, kaliteli ürünler ortaya koyan bir firma ve bulunduğu sektörün ilişkili ve yan dallarında da saygıdeğer başarılar kazanan Merinos Mobilya şirketi çıkmış oldu.
[wp_ad_camp_1]
Merinos halı ve Merinos mobilya, sektördeki gelişimlerden haberdar olarak güncelliğini sürekli olarak koruyan ve gelecek dekorasyon tasarımlarına ışık tutan bir şirket olarak görülmektedir. Şirketin bu güne dek ortaya koyduğu tasarımlar, kadın erkek herkesin ilgisini çekmekte ve hedeflenen ürün satışlarının üzerine çıkılmaktadır. Merinos Halı yatak odası halıları ve diğer halı modellerinde kalitenin ve gösterişin adresi olarak dikkat çekmektedir. Dünya modasından ve klasik folklorumuzdan alıntıları harmanlayarak ortaya koyduğu ürünlerle takdir toplayan firmanın yatak odası halısı ürünlerini bu yazımızda biraz olsun mercek altına almak istedik.

Merinos yatak odası halıları 2014 modelleri nelerdir?

Merinos yatak odalarına özel olarak üretmiş olduğu halı tasarımlarında hem klasik esintilerden yararlanmakta hem de modern görünümü ön plana çıkaran eserleri üretime kazandırmaktadır. Merinos mağazalarında yer alan halı modelleri son yılların en gözde modellerinden oluşmaktadır. Tek renk halıların, kalitesiyle ön plana çıktığı koleksiyonda ilginç halı modelleri de fark yaratan modellerdendir.

Merinos halı modellerindeki modern görünüm hayranlıkla takip edilmektedir. Bu görünümü oymalı modellerle çok iyi ortaya çıkaran marka peluş halı modelleriyle de aynı başarı ve takdiri yakalamaktadır. Kabartmalı halı modelleri de tıpkı oyma halılarda olduğu gibi üretim aşamalarından geçmektedir. Ancak bu halılardaki görüntü diğerlerine göre üç boyuta yakın olmaktadır. Merinos yatak odası halıları bu yıl daha çok peluş modellerden oluşmaktadır. Uzun peluşlu modellerin yerini se son yıllarda kısa peluşlu halılar almıştır. Geometrik şekilli halıların, yatak odalarında azımsanmayacak oranlarda tercih edildiği de görülmektedir. Bunların yanında bu yıla damgasını vuracak modellere aday olarak yazılı veya şekilli halılar gösterilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın