Loreal Şeker Peelingi Kullananlar Yorumlar

Birden fazla adreste bu ürün karşıma çıkınca bende loreal şeker peelingi kullananlar arasında yerimi almak istedim. Hal böyle olunca çok fazla zaman kaybetmeden deneyimlerimi burada size aktarmam gerektiğini düşünerek bu yazıyı kaleme aldım umarım beğenirsiniz. Bu konuda diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz cilt bakımı bölümümüze uğramanızı tavsiye ederim.

Loreal Şeker Peelingi Hakkında Merak Edilenler

İlk olarak adını sabah programlarında duyduğumuz şeker peelingi hazırlaması son derece kolay bir ürün olarak tanıtılmıştı bizlere… Ne yazık ki hazırlama konusunda biraz sorun yaşadığımı belirterek loreal şeker peelingi markasına güvendim ve satın aldım. Zaten şu ara pek çok yerde karşıma çıktığı için de içten içe hep merak ettiğimi itiraf etmem gerekiyor.

Sağlıklı bir cildin göstergesi kusursuz berraklığa sahip olmasıdır. Bunun için gözeneklerinin derinlemesine temizlenmesine ihtiyaç duyarız ki peeling işlemi bize tam olarak bunu vadetmektedir. Siyah noktalardan, günlük yaşantımızda cildimizde biriken kirlerden ve ölü derilerden kurtulmamız için farklı peeling uygulamalarını yaparız. Loreal şeker peelingi de iki farklı ürün ile bizi karşılayan gerçekten kaliteli bir peeling kremi olmuş.

Loreal Şeker Peelingi ve Nemlendirici Özelliği

Evde kendi imkanlarımızla hazırladığımız peeling kremleri gibi lorealin bu ürünü de oldukça doğal bir şekilde üretilmiş. Genellikle peeling işlemi sonrası cildin yıpranma hissine bu peeling ile elveda diyorsunuz. Yani hem cildinizi temizliyor hem de besliyor. Doğal şekerleri kendiliğinden eridiği için korkulduğu gibi cildinizin çizilmesi gibi bir durumda oluşmuyor.

Loreal Şeker Peelingi Nasıl Kullanılır

Kullanımı da oldukça basit olan bu ürünün üç çeşidi bulunuyor.

  • Besleyici
  • Siyah nokta karşıtı
  • Işıltı canlandırıcı

Bu üç ürünün de ortak özelliği son derece basit bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Haliyle benim siyah nokta problemim olduğu için siyah nokta karşıtı olanı test etme imkanım oldu o yüzden diğerleri hakkında yorum yazamayacağım.

Yine de kullanılışı son derece basit bir ürün diyebiliriz.

Kuru cilde masaj yaparak yediriyor ve hemen duruluyoruz.

Kullanımı son derece basit olan bu ürünü evde kendi imkanlarımızla da hazırlayabiliyoruz. Aslına bakarsanız loreal şeker peeling daha profesyonel bir şekilde hazırlanıp uygun miktarlarda ayarlandığı için bana kalırsa daha kolay bir şekilde kullanılabilecek bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Eğer almayı düşünüyorsanız ve kararsız kaldıysanız almanızı tavsiye ederim. Son derece güzel ve kullanışlı bir cilt bakım ürünü olarak ön plana çıktığını söyleyebilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!