Livariz Sprey ve Krem

livariz-sprey-ve-krem resim

İçeriğinde yer alan bitkisel özler sayesinde bacaklarda meydana gelen varis problemlerini kısa sürede ortadan kaldıran livariz sprey ve krem, özellikle kılcal damarlar üzerinde etkili bir üründür. Bacaklarda şişen damarların küçülmesini sağlar ve bunun yanında varis nedeniyle oluşan ağrı ve sancıyı giderir.

Livariz sprey ve kremin faydaları nelerdir?

livariz-sprey-ve-krem1 resimVaris problemleri yaşayan kişiler için etkili çözümlerden biri olan livariz sprey ve krem, düzenli bir şekilde kullanıldığında etkili sonuçlar ön plana çıkarmaktadır. Sektörde yer alan ve birçok kişi tarafından tercih edilen livariz krem bacaklarda bulunan varisler konusunda aşağıdaki gibi faydalar sağlamaktadır.

– Yorgun olan bacakların güçlenmesini ve damarların kuvvetlenmesini sağlar.

– Var olan varislerin hafiflemesine yardımcı olur.

– Bacaklar normalden daha sıkı ve dayanıklı hale gelir.

– Bacaklarda pürüzsüz ve canlı bir görünüm meydana getirir.

– Temiz ve kuru cilde uygulandığında etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Livariz sprey ve krem içeriği nedir?

Bitkisel içerikli bir varis ilacı olan livariz sprey ve krem, içeriğinde limon uçucu yağ, vazelin likit, ısırgan yağı, biberiye uçucu yağ ve vazelin fland bulundurur. Bu ürünler hemen herkes tarafından bilindiği için sprey ve kremin içeriğinde yabancı maddelerin olmadığını görmek ve kremi rahatlıkla kullanmak mümkündür.

Livariz sprey ve krem nasıl kullanılır?

Livaris sprey ve kremin kullanımı oldukça basittir. Bacaklarında varis problemi yaşayan kişilerin ürünü varisli bölge üzerinde aşağıdan yukarı olacak şekilde 5 ya da 10 dakika kadar uygulaması gerekir. Bu uygulamanın ise günde en az 3 kez tekrarlanması zorunludur.

Livariz sprey ve krem fiyatı nedir?

Isırgan özlü livariz sprey ve krem sektörde ortalama 14,90 TL olarak satışa sunulur. Bir kutusu 50 gramdır ve toplu alımlarda indirim yapılabilmektedir.

Eğer siz de çeşitli nedenlerden dolayı varis problemleri yaşıyorsanız, livariz sprey ve kremi deneyebilir, ortaya çıkardığı sonuçları daha yakından görebilirsiniz.

Not: Bilgiler internet üzerinde yer alan bilgilerden derlenmiştir. Ürünün etkileri ve yan etkileri konusunda sitemiz garanti vermemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*