Lcw Şişme Mont Modelleri 2019

 Lcw Şişme Mont Modelleri 2019

Çoğunlukla yabancı moda sitelerinde ve forumlarda duymaya alıştığım bir sözü yazarak yazıya başlamak istiyorum: “Bildiğiniz moda eskimez satın aldıklarınız eskir.” Bir süre önce Lcw mont grubunu ayrı ayrı yazmaya başlayacağımı söylemiştim. 2018 – 2019 yılını yakından takip etmiş biri olarak Lcw şişme mont 2019 yılı için yazılmalı mı yoksa yazılmamalı mı diye çok düşündüm ve artık yazmam gerektiğine karar verdim. Forum bölümünden paylaşımlara destek olursanız çok memnun oluruz.

Bayan Mont Modelleri 2019

Öncelikle şişme mont mu yoksa şişme yelek mi sorusu ile başlamak istiyorum. Çoğunlukla bizim bildiğimiz anlamıyla kalınsa mont inceyse yelek anlayışı ne yazık ki sadece bizde var. Bu sebepten uygun ürünün satın alınması yada kategorilendirilmesi haliyle biraz zor oluyor. Yelek konusuna daha sonra değineceğimiz için Lcw şişme mont modelleri ile devam edelim.

Lcw Bayan Şişme Mont 2019

Bu sene bizi ne bekliyor? 2019 yılı içinde parlak renklerin ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. Açık ve koyu renk şişme montları çok sık göreceğiz ama daha sık göreceğimiz bir mont var ki o da parlak görünümlü şişme montlar!

Parlak görünümlü şişme montların rengi fark etmeyecek. Gri veya kahverengi, hatta mavi ve metalik tonlamalarda farklı modellerde çok farklı seçeneklerde ve hatta markalarda şişme montları tek ortak özellik ile göreceğiz. Parlaklıkları!

Kalın Şişme Mont Bayan

Bu farklı bir konu başlığı olarak ortaya çıkıyor. Kalın şişme montlar ince çizgili, asimetrik, kalın detaylı ve hatta çizgisiz olmak üzere çeşitli seçeneklerle bizi karşılıyor. Ben şişme montlara biraz mesafeli dursam da kürklü şapka ve mor tonlarının da son derece güzel durduğunu belirtmekte fayda var. Aynı şekilde Lcw şişme mont yıllardır çok güzel ürünlerle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bu mont seçenekleri arasında açık renk çoğunlukta bulunanlardan tutunda kalın ve koyu renklere kadar farklı seçenekleri bulacağız. Hatta soğuk ve çok soğuk günlerin olmazsa olmazları olarak bizi karşılayacaklar.

Lcw Şişme Mont Seçenekleri

Bu sene özellikle geride bıraktığımız yıla göre daha fazla ürünün bizi karşıladığını görüyoruz. Özellikle 2019 yılı için oldukça önemli bir konu başlığı olarak dikkat çekiyor. Bu hem seçeneğin fazla olması hem de bu kışın soğuk geçmesi anlamına gelebilir. Bizden uyarması…

Resmi internet sitesi için:

https://www.lcwaikiki.com/

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın