Lcw Kaşe Kaban Modelleri

  Farklı seçeneklerle kışlık montlar ve kabanları ayrı ayrı incelemeye devam ediyoruz. Özellikle lcw kaşe kaban 2019 kışı için hangi renklerde ve modellerde bizi karşılıyor? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız kesinlikle doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Dilerseniz giyim bölümünden detaylı bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz.

  2019 Bayan Mont Modelleri

  Söz konusu olan 2019 kışı olduğunda kaşe kaban renklerinin biraz yıllık alışık olduğumuz çizgilerde kaldığını söyleyebiliriz. Genel anlamıyla modellere baktığımızda 2018 kışı ve hatta 2016 kışına kadar aynı ürün ve modellerle bizi karşıladığını söyleyebiliyoruz.

  Diğer markalara göz attığımız zaman ürün seçeneklerinin biraz daha farklılık gösterdiğini görmüş olsak da bu kış için ortalama rakamların bizi karşıladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Farklı ürün ve seçeneklere ulaşmak adına diğer markaların kaşe mont modellerine baktığımız da biraz daha yeni çizgilerle karşılaşıyoruz. Peki ama lcw kaşe mont modelleri bu kış için neden dar çizgilerde kaldı?

  Lcw Kaşe Kaban Modelleri

  Aşağıda görsellerine yer verdiğimiz üzere internet sitesi aracılığıyla bu kış için lcw kaşe mont seçeneklerinin bir elin parmaklarını geçmediğini görebiliyoruz. Özellikle koyu renklerin ön plana çıktığı kreasyon içerisinde birkaç adet açık renk kaşe mont modelleri bulunuyor. Aynı şekilde defacto ürünlerine göz attığımız zaman bu seçeneğin biraz daha fazlasını görmek mümkün oluyor.

  Fiyatlarına baktığımız zaman 170 tl ile 250 tl arasında değişen kaşe mont fiyatları ile karşı karşıyayız. Bu da ürünlerin seçeneklerinin dar olmasının bir sonucu olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

  Ekose Kaşe Kaban

  Bu sene ekose kaşe kaban modelini sadece tek ürün ile görebiliyoruz. Geçen senelerde bu yıl için yapılan tahminlere baktığımızda daha çok ürünle karşılaşacağımızı düşünüyorduk. 2019 yılı için kaşe kabanların tamamında belden kemer detayının dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında kalın kaşe kabanların koyu ve açık renk seçenekleri de bulunuyor. Renk seçenekleri arasında koyu siyah tonları ve açık renklerde de pembe ve toprak rengi dikkatleri çekiyor.

  Belden Bağlamalı Kaşe Kaban

  Aşağıda yer alan görsellere baktığınız zaman ürünlerin neredeyse tamamının belden bağlama detaylı olduğunu görebiliyoruz. Kuşaklı ve uzun kaşe kabanların yerini daha çok yine belden bağlamalı ve daha çok standart detaylara sahip olan ürün seçenekleri ile kapattıklarını görebiliyoruz. Tüm bu ürün seçeneklerine resmi internet sitesi aracılığıyla göz atabilirsiniz. Yazımızın sonunda ulaşacağınız linki koymaya çalışıyoruz. Aynı şekilde resmi sitede fiyat güncellemesi yapıldığı için çoğunlukla ürünlerde fiyat aralıklarına da yer vermiyoruz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

  Resmi internet sitesi:

  https://www.lcwaikiki.com/

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!