Lcw Bayan Trençkot Modelleri

 Lcw Bayan Trençkot Modelleri

Bildiğiniz üzere Lcw farklı ürün seçeneklerini bir arada sunan bir marka. Bunun ötesinde farklı ürünleri farklı yaşlara göre uygun fiyatlardan bize ulaştırıyor. Hel ilde bulunan birden fazla mağazası (hatta ilçede) bulunuyor. İnternet üzerinden de uygun fiyatlı bir şekilde ürünlerinin satışını yapabiliyor. Bu yazımızda Lcw trençkot modelleri 2019 ürünlerine ve genel özelliklerine yer vermeye çalışacağız. Dilerseniz giyim bölümünden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

2019 Bayan Mont Modelleri

Genellikle mont modelleri arasında şişme mont, yağmurluk ve trençkot gibi ürünler aynı kategori altında satışı yapılıyor. Bunun için farklı farklı incelemenin pek mümkün olmadığını söylemek gerekiyor. Hal böyle olunca da biz trençkot modellerini ayrı ayrı inceliyoruz. Farklı başlıklar altında 2019 modasını size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Süet Görünümlü Trençkot Modelleri

2019 yılı için en çok karşımıza çıkan ürünler arasında süet görünümlü trençkot modellerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Hatırlarsanız iki sene önce ki kış aylarında da bu ürünleri çok sık görüyorduk. O zamandan bu zamana ürün seçenekleri arasında çok ciddi farklar oluşmamış olsa da en büyük farkın fiyat ve renk seçeneği olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki o zaman için Lcw trençkot modelleri 2019 kıyasladığımız zaman seçeneğin bu sene daha fazla olduğunu da söylemek gerekiyor.

Bel Bağlama Detayı ve Trençkot Modelleri

Kelime anlamına baktığımız zaman su geçirmez kumaştan yapılma olan yağmurluk şeklinde de açıklayabileceğimiz trençkotlar bir yağmurluk olmanın çok daha ötesinde bir yer buluyor diyebiliriz. Oldukça farklı model ve seçenekleri bir yana bırakacak olursak 2019 kışında sıklıkla göreceğimiz üzere belden bağlamalı detayları ile de dikkatleri üzerinde toplayacağa benziyor.

Genel olarak trençkot seçeneklerine göz attığımız zaman ürünlerin neredeyse tamamına yakınında belden bağlama detayı yada kemer bulunduğu için bu sezonu biraz daha zarif görünümlü trençkotların istila edeceğini düşünürsek yanlış olmayacaktır.

Lcw gibi ürün satışlarının yoğun olarak internet üzerinden yaptığı firmalarında aşağıda verdiğimiz görsellerinde bu ürün seçenekleri ve genel anlamda özelliklerine dikkat etmenin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Trençkot ve Yağmurluk Modelleri

Genel anlamda satış rakamlarına göz attığımız zaman şunları görüyoruz. Ülkemizin kuzey bölgelerinde ve çok yağmur alan illerde trençkot satışlarının yağmurluk satışlarının gerisinde kalıyor. Bu sene firmaların büyük oranda benzerlik taşıyan kumaşlardan trençkot yapılı yağmurluklar satmaya başladıklarını da görebiliyoruz.

Daha farklı ürün seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için:

https://www.lcwaikiki.com/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın