LCW Bayan Pantolon 2018

 LCW Bayan Pantolon 2018

Her sene olduğu gibi 2018 – 2019 yılları içinde Lc Waikiki bayan pantolon seçenekleri ile göz dolduruyor. Günlük, spor ve ofis için farklı tip pantolonlarla modayı yakından takip edeceksiniz. Bu sene farklı tarzların ve mevsimsiz renklerin ön plana çıkacağından bahsetmiştik. Aynı şekilde mevsimsiz renkleri de lcw bayan pantolon modellerine göz atarken yakından görme imkanımız oluyor.

Retro Pantolon Modelleri

Retro tarzları ile dikkat çeken iki tip pantolon göz dolduruyor. Özellikle havuç pantolon farklı renkleri ile lcw şıklığını geçmişin izlerine ulaştırıyor. Palazzo pantolon ise oldukça dikkat çekici kombinler oluşturabileceğimiz modellerini cesurca sunuyor. Retro tarzını sadece bu iki tip pantolon ile bizlere ulaştırmamış lcw, aynı zamanda boru paça ve İspanyol paça pantolonlar ile nostaljik çizgileri çok güzel gözler önüne sermeyi başarmışlar.

Kumaş pantolonlar ise daha çok iş hayatı başta olmak üzere klasik modellerin başrolünde yer almaya bu sene de devam ediyor. Kumaş pantolonların renklerinde alışılmışın dışına pek çıkılmamış koyu ve açık renk seçenekleri aynı şekilde bu yıl içinde ulaşılabilir durumda…

LCW kataloğuna şöyle bir göz attığımız zaman her yıl bir öncekinden daha etkili ürünler sunduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Hem ekonomik hem de şık olmak isteyenler yüksek bel pantolonlarında bu sene geçmiş yıllarda olduğu gibi beğenileceğini belirtebiliriz.

Dar Paça Pantolon Modelleri

Çok fazla bir ürün yada markayı övmekten hoşlanmıyorum ama dar paça modelleri kesinlikle çok kaliteli duruyor. Özellikle şu ana kadar asla giymeyi düşünmediğim tüm renkleri bana kombinlerde kullandırmayı başaran LCW’ye teşekkür etmek istiyorum.

Palazzo Pantolon Modelleri 2018

Normalde palazzo modellerden çok bahsettik. Aşağıda da verdiğim gibi Ürün Kodu: 8SL979Z8 – MT1 – Dark Green palazzo pantolonu çok çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Gerçekten LC Waikiki Bayan modelleri söz konusu olduğunda özellikle pantolon ve elbise içinde benim çizgilerimi gerçekten değiştirmeyi başarıyorlar.

Ürünlerin büyük bir çoğunluğu aşağıda verdiğimiz internet adreslerinde yer alıyor. Bazıları sezon sonu olması durumunda kaldırılmış olabilir. Aşağıda verdiğimiz fiyatlar değişkendir. Elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Gözümüzden kaçan olursa yorumlarınızı bekliyoruz. Ben favorimi belirttim peki ama sizin favoriniz hangisi?

Alışverişe devam etmek istiyorsanız: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/kategori/kadin/pantolon 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın