Lcw Bayan Mont Renkleri 2019

Marka ve ürünleri yazmaya devam ediyoruz. Bir süredir lcw bayan mont modellerini 2019 yılı için inceliyorduk. Son olarak lcw bayan mont renklerine ve ürün seçeneklerine göz atarak yazımızı tamamlayacağız. Dilerseniz paylaşımlarımıza forum bölümümüzden destek olabilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Lcw Bayan Mont Renkleri

Şimdiye kadar parka, trençkot, yağmurluk, şişme mont başta olmak üzere lcw montlarının neredeyse tamamını inceledik. Genellikle aynı renk tiplerinden bahsettik. Bildiğiniz üzere kadınlar için açık renklerde ilk olarak akıllara pudra ve pembe gelirken koyu renklerde haki, gri ve siyah ilk sıralarda yer alıyordu.

Bu ürünleri model model incelediğimiz için renk renk masaya yatırmayı pek başaramamıştık. Bizde lcw bayan mont seçeneklerinde biraz da olsa bu renk seçeneklerine değinelim dedik. Galerilerimiz yazılarımızın sonunda değil bölüm sonlarında yer alacaktır.

Lcw Siyah Mont 2019

Bu sene siyah mont seçeneğini kalın tüvit kaban, kalın mont, deri mont ve çoğunlukla trençkot modelerinde gördük. En büyülü kış rengi olduğu için hemen hemen tüm ürün seçeneklerinde siyahla karşılaşmamız mümkün oluyor. Hal böyle olunca bizde bol bol siyah montları göreceğe benziyoruz. Yeni yılla birlikte gelenek yine bozulmadı ve en çok üretilen ve farklı modellere yayılan renk oldu.

Siyahı sadece montlarda tek başına görmüyoruz. Aynı zamanda farklı renk kombinasyonları ile de siyah rengin büyüsüne kapılmayı başarıyoruz. Örneğin şişme montlarda koyu mor ile çok iyi bir ikili yakalayan siyah mont yağmurluklarda da sık sık kombin edilecek şekilde güncellenmiş.

Lcw Pembe Montlar

Açık rengin en fazla renk seçeneğine pembe montlar ile ulaşıyoruz. Çoğunlukla şişme mont, süet mont ve yağmurluklarda pembe rengini çok sık görüyoruz. Genel olarak pembe ismi ile anılıyor olsa da pudra ve tonları şeklinde de açıklamak mümkün oluyor. Ne yalan söyleyeyim kış için genellikle koyu renkler ön plana çıkarılmış olsa da pembenin de çok iyi bir ikili olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Kırmızı Lcw Mont 2019

Pembeden sonra en çok kırmızının varlığından bahsetmek mümkün oluyor. Lcw için sayıca pembe ile rekabet halinde olsa da diğer markalarda kırmızı ve tonlarının bariz bir üstünlüğü olduğunu söyleyebiliriz. Kırmızı bu sene çoğunlukla şişme montlarla raflarda yerini koruyor. Bunun dışında ince mont seçeneklerinde kırmızı montu sıklıkla görmek mümkün oluyor.

Lcw Lacivert Montlar

Parlak renklerde birkaç sene öncesine kadar lacivert ve tonlarını hiç göremeyeceğimizi düşünürdük. Birkaç senedir şişme montlar ve yağmurluklar başta olmak üzere lacivert rengini çok sık görmeye başladık. Bu sebepten lacivertin ön plana çıktığı bir lcw bayan mont senesi geçireceğimizi söylersek yanlış olmayacaktır.

Haki Mont Lcw

Ne olursa olsun bazı renk tonları hep asil kalmayı başarıyor. Bu sene lcw bayan mont seçeneklerine göz attığımız zaman ince, şişme ve hatta yağmurluk seçeneklerinde de haki renkleri çok sık görüyoruz. Üstelik şapkalarda kürk olduğu zaman hem kışın şiddetine hem de modanın mevsimine çok iyi uyum sağlamayı başarıyor.

Lcw Siyah ve Gri Kabanlar

Kendi içinde farklı kategorilere ayrılan siyah ve gri tonları için büyüleyici kelimesini kullanabiliriz. Özellikle bu sene çok az karşımıza çıkan kaşe montlar ve kabanlarda siyahın bariz bir üstünlüğü olduğunu görüyoruz. Her sene olduğu gibi 2019 yılı için de aranılan rengin siyah olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. Bunun dışında lcw bayan mont sarı renklerde de birkaç ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.lcwaikiki.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*