LCW Bayan Kazak 2019

Soğuk havalar kazaksız olmaz. Hırka, kazak ve pançoları bir bütün olarak ele almak gerekirse kış aylarında bizim için son derece önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Şu ana kadar kış ayları hep koyu renklerle bağdaştırılsa da bu senenin mevsimsiz renklere ait olduğunu daha önce belirtmiştik.

LCW Kazak serisi ile iş hayatı için daha ağır duruşlu kazakları ön plana çıkarırken, günlük yaşamınızda son derece kullanışlı kazakların varlığını da ortaya çıkarmayı başarmış. Peki ama bu nasıl olur?

İnce Kazak Modelleri

Kışın ağırlığına giydiklerimiz çok etki eder. Hep koyu renk aşırı kalın kazaklar yerine hırkalarla kombinleyebileceğiniz ince penyeler ve rengarenk pantolonlarla bu kış aylarında sizde dikkat çekebilirsiniz. İş yaşamında da sadece siyah ve ağır renklerin ön plana çıkardığı bir “siz” yerine daha yenilikçi ve şık bir “siz” ortaya çıkarabilirsiniz.

Gelelim kış aylarına lcw kış koleksiyonu içerisinde yer alan balıkçı yaka kazaklar sayesinde hem iş hayatına aktif bir şekilde dahil olabilir hem de şıklığınızdan ödün vermezsiniz. Tarzınızı tamamlamak adına panço yada şallardan destek almanız yeterli olacaktır.

Şıklığı ve zarifliği geleneklerle birleştirme taraftarıysanız bisiklet yaka kazakları kullanabilirsiniz. Tabi ki güzel bir pantolon yada etek bu kombini tamamlayacaktır. Ben üşürüm diyenler için mevsimlik kalın boğazlı kazaklarda bu kış son derece şık!

V Yaka Kazak Modelleri

LCW kazak modellerinde v yaka kazaklarda dikkatleri üzerinde topluyor. Biraz daha iş hayatını anımsatan v yaka kazak modelleri 2019 yılında da gömlek, şal ve bluzlarla çok iyi birer parça olacağa benziyor. LCW’yi bize göre diğer markalardan ayıran en önemli özelliği sadece o yılın modasını değil dilerseniz uzun yıllar giyebileceğiniz son derece şık ve kaliteli ürünler de üretiyor olmasıdır.

Bunu yaparken seçenekleri kısıtlamıyor olması da pek çok firmanın bir araya gelip üretemeyeceği ürünleri tek başına üretmeleri ile daha net bir şekilde anlaşılıyor. Kazak modelleri benim hassas noktam, kış aylarında giyecek kazak bulmak da bir hayli zorluk yaşarım. O sebepten seçtiğim kazakların benim açımdan büyük bir önemi olduğunu da belirtmek istiyorum.

Sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

Kazak modellerine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/kategori/kadin/hirka-ve-kazak?LastFilter=m_981&m_981=29133

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!