LCW Bayan Elbise 2019

 LCW Bayan Elbise 2019

Bir moda kataloğunda “elbiseler kumaşın en muhteşem halidir” yazısını görmüş çok etkilenmiştim. Çoğunlukla baharı anlatan renkler, çiçek desenlerini anlatan modelleri ile elbiseler hep aklıma yaz rüzgarları ve sokağın ihtişamı getiriyor. 2018 yazına göz attığım zaman lcw kesinlikle benim aklımda olanları kataloğuna eklemiş gibi hissettim.

Yazlık Elbise Modelleri

Elbise eşittir yaz dersem yanlış olmayacaktır. O çiçek kokuları ve sıcak günlerin güzel bir parçası olarak lc waikiki elbiseler kadın modasında gerçekten önemli bir yeri kendine ayırmayı başarmış. Rengarenk cıvıl cıvıl tasarımları ile çok farklı seçenekleri bir arada sunmayı başarıyor.

Özellikle kısa kollu, kolsuz ve rahat kalıpları ile sizin için muhteşem bir seçenek olabilir. Bunlar dışında bir de tulumlardan bahsetmek gerekiyor ki hiç şüphesiz hem şıklık hem sokak modasını bir arada barındırabilen nadide elbiseler buradan bize göz kırpıyor.

Bir de renkler önemli tabi ki! Benim olmazsa olmazım elbiselerde yaz kokusu almak istersem çiçek desenlerine çok önem veriyorum. Eğer biraz daha iş hayatı içinde yada daha ağır bir yerde giymem gerekecekse soluk yeşil veya koyu renk elbise yada tulumları tercih ediyorum. Aile arasında ise kesinlikle tercihimi lcw Jean elbiseler üzerine kullanmayı seviyorum.

Kısa Elbise Modelleri

Şimdi ben kısa elbise modelleri daha çok yaz aylarında tercih ediliyor diyeceğim. Aslına bakarsanız bu söylediğime çok fazla katılmıyorum. Bana kalırsa yaz ayların yazlık kumaş uzun elbiselerin, açık renk ve çiçek desenleri ile sokağın nabzına çok uyduğunu düşünüyorum. Yine de midi boy veya mini boy elbiselere de bütünüyle haksızlık yapmak istemiyorum.

Yaz mevsiminde kesinlikle askılı mini elbiseleri daha çok tercih ediliyor. Bunun dışında kalın triko elbiseler, gömlek elbiselerde çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

LCW elbise koleksiyonunda bizim için ne yapmış sorusuna gelecek olursak, web sitesinde yer alan en detaylı kataloğu hazırlamış diyebiliriz. Ne aradığınızı bilmeden web sitesine girerseniz şimdiden kendinizi hazırlayın kaybolacaksınız.

Sıcak yaz günlerinden sonbahara uzanan bu serüvende birbirinden güzel elbiseler bize eşlik edecek gibi duruyor.

Alışveriş keyfine devam etmek için: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/kategori/kadin/elbise

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın