LC Waikiki Star Wars Kıyafetleri – Erkeklere Özel

LC Waikiki Star Wars Kiyafetleri Resimleri
LC Waikiki Star Wars Kıyafetleri Erkeklere Özel

Star Wars çılgınlığı LC Waikiki’ye taşındı. Ünlü marka yeni sezon kıyafetleri arasına Star Wars armalarının ve karakterlerinin yer aldığı tasarımlar ekledi. Bilindiği gibi Star Wars son serisi ile sadece dünyada değil, aynı zamanda ülkemizde de geniş yankı uyandırdı. Film gişe rekorları kırması yanında Star Wars temalı pek çok etkinliğe de imza attı.

Erkekler İçin Star Wars Karakterleri LC Waikiki’de!

Star Wars temalı kıyafetler LC Waikiki’nin yeni sezon giyim koleksiyonunda yerini aldı. Ancak koleksiyondaki kıyafetler sadece erkekler için. Yani genç erkek ve erkekler için olduğunu söyleyebiliriz. Kıyafetler üzerine basılan kıyafetlerde hangi karakterler ya da armalar olduğunu merak ediyorsunuz, değil mi? O zaman söyleyelim.

star-wars-tisortleri-resim
star wars tişörtleri

Star Wars temalı LC Waikiki kıyafetler üzerinde arma olarak Star Wars’ın bilinen logosu yer alıyor. Oyuncu olarak ise filmin akıllardan silinmeyen karakteri “Darth Vader” var. Farklı tasarım ve renklerde olan arma karakterler, kısa ve uzun kollu tişörtlerde karşımıza çıkıyor. Çeşitlilik olarak pek fazla model olmasa da LC Waikiki tarafından üretilen 7 Star Wars temalı tişörtü sizlere tanıtmak istedik.

[wp_ad_camp_1]

LC Waikiki Star Wars Kıyafetlerin Fiyatları

Fiyatlar her zaman olduğu gibi LC Waikiki ayarında. Yani fiyatlar her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiş. LC Waikiki Star Wars kıyafetleri arasında en ucuz tişört fiyatı 24,95 TL. En yüksek fiyata sahip olan tişört ise 39,95 TL olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla sözü uzatmadan sizleri Star Wars LC Waikiki tişörtlerinin yer aldığı galerimizle baş başa bırakalım.

LC Waikiki Star Wars Tişörtleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*