LC Waikiki Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon – Kadın

LC Waikiki Sevgililer Gunune Ozel Koleksiyon Erkek Resimleri
LC Waikiki Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon - Erkek

Sevgililer gününü es geçmeyen giyim markalarından biri de LC Wakiki. Biliyorsunuz ki, 14 Şubat Pazar sevgililer günü ve çiftler bugüne hazırlık yapmaya başladı bile. Kimileri hala nasıl bir hediye alacağını düşünürken kimileri de alternatifler arasında karar vermeye çalışıyor. Sevgilisine ya da eşine kıyafet almak isteyenler içinse bizim bir önerimiz var. LC Waikiki sevgililer günü için hazırlanan özel bir koleksiyonla karşınızda. Koleksiyon içerisinde adeta yok yok.

LC Waikiki 2016 Sevgililer Günü Koleksiyonunda Neler Var?

Öncelikle her zaman olduğu gibi koleksiyon içerisinde kırmızı parçaların varlığından bahsetmek mümkün. Pantolonlar, elbiseler, hırkalar, bluzlar, tunikler, bodyler ve ev terlikleri LC Waikiki 2016 sevgililer günü koleksiyonu içerisinde yer alan parçalar arasında. Genel bir tarama yaptığımızda koleksiyonda hem özel davetler için hem de günlük giyim için pek çok farklı kıyafetin olduğunu söyleyebiliriz. Elbise modelleri, sigaret pantolonlar ve hırkalar üzerinde daha yakından bir inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni koleksiyondaki bu parçalar oldukça şık tasarımlar içeriyor.

lc waikiki sevgililer gunu gomlek modelleri resim

Yeni Koleksiyonda LC Waikiki Sevgililer Günü İndirimi

Peki, kıyafetlerin parçaları nedir? diye soruyorsunuz sanırım. O halde fiyatlar konusunda endişe etmemenizi söyleyebiliriz. Çünkü LC Waikiki sevgililer günü indirimi yapmış durumda. Örneğin 49,90 TL olan bir pantolonun fiyatı 39,95 TL’ye, 44,95 TL olan bir hırkanın fiyatı 39,95 TL’ye, 29,90 TL olan bir ev terliğinin fiyatı ise 19,95 TL’ye kadar çekilmiş. Sizin anlayacağınız sevgililer günü koleksiyonunda indirimli kıyafetleri de görmek mümkün. Tabi indirime girmeyen kıyafetler de yine koleksiyonun bir parçası.

[wp_ad_camp_1]

LC Waikiki Sevgililer Günü Kıyafetleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*