LC Waikiki Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon – Erkek

LC Waikiki Sevgililer Gunune Ozel Koleksiyon Erkek Resimleri
LC Waikiki Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon - Erkek

Sevgililer günü için özel koleksiyon sadece bayanlara özel değil tabii ki. LC Waikiki sevgililer günü için erkekleri de düşünmüş. Daha doğrusu siz bayanları demek daha doğru olur. Eşinize, sevdiğiniz adama LC Waikiki sevgililer gününe özel koleksiyonunda bir kıyafet seçerek onun tarzını yansıtan bir şeyler alabilirsiniz. Şimdi koleksiyonu daha yakından inceleyelim.

LC Waikiki Sevgililer Günü İçin Özel Koleksiyon

Beyler için oluşturulan yeni koleksiyonda çeşit çeşit kıyafetler bulunuyor. Başta pantolon modelleri olmak üzere kazak, gömlek, ceket ve mont çeşitleri yeni koleksiyonun ilgi çeken parçaları arasında. İsterseniz pantolon ve gömlek modellerinden sevdiğiniz kişiye yakışan bir kombin yapmak da elinizde. Ona yakışanın ne olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Hem sizin hem de onun beğeneceği bir kombini LC Waikiki sevgililer günü koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca pantolonlarda karşımıza çıkan renk çeşitliliğini de gözden kaçırmayalım. Hemen hemen sevdiğiniz her renkte pantolonlar da yine koleksiyon içerisinde bizlere sunulmuş.

lc-waikiki-2016-sevgililer-gunu-hediyesi-resim

LC Waikiki Sevgililer Günü İndirimi 2016

LC Waikiki 2016 sevgililer günü için bazı kıyafetlerde indirime gitmekten kaçınmamış. Koleksiyonun her parçasından olmasa bile bazı parçalarında indirimli fiyatlar görmek ve kıyafetleri indirimli şekliyle satın almak mümkün. İndirimde olan bazı kıyafetlerden örnek vermek gerekirse 49,90 TL olan bir pantolonun 39,95 TL’ye, 35,90 TL olan gömleğin 29,95 TL’ye veya 89,90 TL olan bir montun 69,95 TL’ye indiğini görüyoruz. Bunların dışında diğer ürünler de ortalama 99,95 TL ile 29,95 TL aralıklarında karşımıza çıkıyor.

[wp_ad_camp_1]

LC Waikiki Sevgililer Günü Koleksiyonu Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*