LC Waikiki Kot Pantolon 2016 Yeni Sezon – Bayan

LC Waikiki Kot Pantolon 2016 Yeni Sezon Bayan Resimleri
LC Waikiki Kot Pantolon 2016 Yeni Sezon - Bayan

LC Waikiki yeni sezona yine hızlı girdi. Kadın ve erkek giyimi üzerine yeni modeller ortaya koyan marka, yeni sezon jeanleri görücüye çıkardı. Yeni sezonun LC waikiki kot pantolon bayan modellerini daha yakından inceleyelim.

LC Waikiki Jeanlerde Koyu Renk Hakimiyeti

Yeni sezonda koyu renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Genelde dar paça olan LC Waikiki kot pantolonlar ile stilettoları kombinlemek mümkün. Ayrıca spor tarz sevenler için de farklı kombin seçenekleri sunuluyor. LC Waikiki yeni sezon jeanlerde bol paçaya çok yer verilmemiş. Hatta yeni sezon koleksiyonunda 2 – 3 modele yer verildiğini söyleyebiliriz.

Bunların yanı sıra LC Waikiki 2016 kot pantolonlar yıpranmış ve yırtık modeller ile karşımıza çıkıyor. Biraz daha rahat giyim tercih edenler için yırtık modeller şık tasarımlara sahip. Tabi bu modellerde de dar paçalara öncelik verilmiş. Yine bu modelleri hem spor hem de topuklu klasik ayakkabılar ile kombinlemek ve kişiye özgü bir şıklık meydana getirmek mümkün.

LC Waikiki Kot Pantolon Fiyatları Nedir Dersek?

İster spor giyim tarzını seçin, isterseniz de klasik – spor giyim tarzını fark etmez, yeni modeller ortalama 60 TL civarında. Daha net bir fiyat aralığı verecek olursak en düşük kot pantolonun 39,90 TL, en pahalı bayan kot modelinin ise 59,90 TL olduğunu belirtebiliriz. Yani yeni sezon kot modelleri bu fiyat aralıklarında. Birçok markaya göre yeni sezon ürünlerinde oldukça uygun fiyatlar sunan LC Waikiki, yeni sezon jean pantolon koleksiyonunda da aynı şekilde müşterileri karşısına çıkmış. Fiyatlar ve modeller böyle olunca seçim de size kalıyor. Keyifli alışverişler dileriz.

LC Waikiki Bayan Kot Pantolon Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*